برپایی دوره بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ از ۱۳ دی

تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۹

دومین دوره بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ به همت آکادمی اینفوگرام و مرکز نوآوری وی کست از ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ آغاز می‌شود.

با گذشت نزدیک به یک سال از حضور ویروس کرونا در زندگی مردم و کسب و کارها، لزوم ورود کسب وکارها به فضای دیجیتال و تقویت فعالیت‌های استارتاپ ها در این محیط بیش از پیش برای همگان روشن شده است. از سوی دیگر با رشد این حوزه، نیاز بازار و فرصت اشتغال جوانان ایجاد شده است و توانمندسازی افراد یکی از مهم‌ترین اقدامات لازم در این زمینه به شمار می‌رود.

دور اول بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ، پاییز امسال به‌صورت آنلاین و با مشارکت مرکز نوآوری ویکست با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسط ۱۶ مدرس به مدت ۱۰۰ ساعت برگزار شد. دومین دوره این بوتکمپ در قالب ۱۰۰ ساعت آموزش آنلاین کاربردی به همراه ۵۰ ساعت جلسات رفع اشکال و پشتیبانی آنلاین ارائه می‌شود.


فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با بازاریابی و تبلیغات که علاقه‌مند به استخدام در این حوزه دارند، دانشجویان رشته‌های مرتبط با بازاریابی و تبلیغات، فعالان اکوسیستم استارتاپی (مخصوصاً اعضای تیم‌های استارتاپی)، کارشناسان بازاریابی، تبلیغات و فروش که تمایل به ارتقای شغلی دارند، کارآفرینان و صاحبان مشاغل از مخاطبین هدف این دوره هستند.

از سوی دیگر، با توجه به آنلاین بودن آموزش‌ها، افراد خلاق و علاقه‌مند از سراسر کشور که امکان دسترسی به آموزش باکیفیت نداشته و به دنبال کسب مهارت برای درآمدزایی هستند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

ظرفیت ثبت‌نام در این دوره آنلاین ۶۰ نفر بوده و از این تعداد ۲۰ نفر از شرکت‌کنندگان در شرکت‌های حامی استخدام شده و ۲۵ نفر از دانشجویان برای کارآموزی جذب خواهند شد.

لازم به ذکر است، با مشارکت حامیان برای تعدادی از شرکت‌کنندگان دوره تا ۵۰ درصد مبلغ تخفیف شهریه آموزشی در نظر گرفته شده است که این حمایت برگرفته از مسئول اجتماعی اکوسیستم فناوری همچون آژانس تبلیغات دیجیتال دیما، پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت، آژانس بازاریابی دیجیتال ادنگاه، مورف استودیو، آهن آنلاین و دوزلی بوک است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس https://infogramacademy.com/ مراجعه کنند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *