اطلاعیه دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی؛

ارسال ۳۴ مقاله و ۷۵ اثر به چهارمین دوره جشنواره بازی ‌های جدی

تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹
چهارمین دوره جشنواره بازی‌های جدی

رویداد جایزه بازی‌های جدی که هرسال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی این صنعت برگزار می‌شود، امسال به دلیل شرایط کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هر  سه بخش به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

حمایت ۱۸ نهاد حاکمیتی، علمی، دانشگاهی و بازی‌سازی از چهارمین دوره جشنواره بازی ‌های جدی و اختصاص بیش از ۷۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی و تسهیلات تجاری‌سازی به منتخبان برگزیده آن تلاشی است که در راستای اهداف بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای دستیابی به هدف مهم توسعه بیش ‌از پیش بازی‌های جدی در کشور برداشته شده است.

اخبار اکوسیستم استارتاپی را از کانال تلگرام وبنا دنبال کنید


با اعلام دبیرخانه چهارمین دوره جشنواره بازی ‌های جدی  فرآیند بررسی و داوری آثار ارسال شده در دو بخش سمپوزیوم و جشنواره توسط تیم داوری این رویداد آغاز شده و با پایان داوری اسامی فینالیست‌های بخش جشنواره و مقالات شفاهی بخش سمپوزیوم متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد. ضمن اینکه با توجه به برگزاری آنلاین این رویداد، نحوه ارائه مقالات شفاهی و فینالیست‌ها به‌زودی اعلام‌ می‌شود.

همچنین درخصوص نحوه برگزاری هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۹ با تیم‌ها و افراد ثبت‌نام شده تماس گرفته شده است. این بخش یک رویداد بازی­‌سازی سه روزه برای ساخت نسخه اولیه‌­ای از بازی­‌های دیجیتالی یا رومیزی با موضوع «مهارت­‌های زندگی: مواجهه با همه ­گیری بیماری­‌ها» است و هم­زمان در سه شهر تهران، تبریز و اصفهان برگزار خواهد شد. برگزاری بخش هکاتون بازی­‌های جدی و منتورینگ تیم­‌ها نیز امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، کاملا به صورت آنلاین، از صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۹ آذرماه ۱۳۹۹ پیگیری می‌شود.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *