همکاری اسنپ دکتر با شرکت چارگون

تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹

با افزایش آمار مبتلایان به کرونا در ماه‌های اخیر لزوم استفاده از خدمات آنلاین پزشکی در جامعه بیشتر از پیش احساس می‌شود. حالا دیگر شرکت‌های بسیاری برای دسترسی آسان‌تر کارمندان خود به خدمات درمانی و حفظ سلامتی آن‌ها از راهکارهای جدید استقبال می‌کنند. در همین راستا شرکت اسنپ و شرکت چارگون در یک همکاری مشترک امکان دسترسی آسان کارمندان شرکت چارگون را به خدمات مشاوره پزشکی اسنپ با تخفیف ویژه فراهم کرده‌اند.

در این طرح تمامی نیازهای پزشکی و مشاوره کارمندان شرکت چارگون توسط «اسنپ‌دکتر» به صورت آنلاین تامین می‌شود. این همکاری کمک می‌کند تا از رفت‌و‌آمدهای غیر ضروری به مراکز درمانی جلوگیری شود و افراد بتوانند مراقبت‌های لازم را برای سلامت جسم و روان خود با بالاترین کیفیت دریافت کنند. گفتنی است شرکت چارگون از شرکت‌های باسابقه در صنعت فناوری اطلاعات کشور است که مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی را با عنوان «دیدگاه» در حوزه‌های اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی، لجستیک و مدیریت فرآیندها ارائه می‌کند.

در این شرایط که سازمان‌ها باید بیشتر مراقب سلامتی کارمندان خود باشند، اسنپ‌ شرایط ویژه‌ای را برای مشاوره پزشکی شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم کرده است که شامل تخفیف مشاوره پزشکی و آزمایش کرونا هم می‌شود. پیش از این نیز در یک همکاری مشترک دسترسی کارمندان گروه اسنپ و ایرانسل به خدمات اسنپ‌دکتر فراهم شده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات پزشکی اسنپ‌ برای سازمان‌ها کافی است به سایت اسنپ‌دکتر مراجعه کنید.


درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *