آخرین اخبار مربوط به کرونا را دنبال کنید

مشاهده اخبار

ساختار حمایتی همگرا در راستای حمایت از تولید بازی‌های بومی انجام می‌دهد:

استریم بازی‌های با کیفیت ایرانی توسط استریمرهای پرطرفدار

تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با توجه به کاربردهای استریم و اهمیت این موضوع، ساختار حمایتی همگرا در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در تازه‌ترین تصمیم خود برای ارائه خدمات حمایتی به اعضاء همگرا، توافقاتی را با استریمرهای مطرح بازی‌های ویدئویی برای استریم بهترین بازی‌های اعضای همگرا انجام داده است و بازی‌سازان عضو می‌توانند از اعتبار خود برای تبلیغات بازی از طریق استریمرهای پرطرفدار ایرانی استفاده کنند.
ساختار حمایتی همگرا در نخستین گام برای معرفی بهتر این نوع خدمت به اعضاء، همکاری خود را با «بیگز موگه» مطرح‌ترین استریمر در آپارات گیم برای استریم بازی‌های ایرانی آغاز کرده است. بیگزموگه ساعت ۲۳ امشب به صورت آنلاین بازی «سایلنس چنل»، جدیدترین اثر استودیو «لکسیپ گیمز» را استریم می‌کند. نسخه دموی این بازی که به تازگی منتشر شده توانسته بین بازیکنان و استریمرهای بین‌المللی محبوبیت زیادی به‌ دست آورد.
این اقدام جذاب ساختار حمایتی همگرا یک مشارکت کننده و همراه ویژه نیز دارد و آن مجموعه آپارات است و قرار است این استریم به صورت انحصاری و آنلاین از طریق آپارات گیم برای طرفداران و علاقه‌مندان پخش شود.