مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان اساتید تمدید شد

تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹

معاون وزیر ارتباطات از موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان اساتید دانشگاه خبر داد.​

ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات در حساب کاربری خود در توییتر از تمدید مهلت ثبت‌نام اساتید دانشگاه برای دریافت اینترنت رایگان با موافقت محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

هاشمی در این توییت نوشت: پیرو درخواست جامعه دانشگاهی، پیگیری همکاران ما در معاونت فناوری و نوآوری و موافقت وزیر ارتباطات امکان ثبت‌نام اساتید دانشگاه سراسر کشور برای دریافت اینترنت رایگان تمدید شد. اساتید دانشگاه برای دریافت این هدیه می‌توانند به سامانه ICTGifts.ir  مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام خود در زمان مقرر از دریافت بسته اینترنت رایگان برای آموزش مجازی بهره‌مند شوند.


پیش‌ازاین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌منظور حمایت از فرآیند آموزش در کشور، ترافیک سامانه‌های آموزش مجازی مراکز علمی، دانشگاهی و حوزه‌های علمیه برای دانشجویان را رایگان اعلام کرد.

بر همین اساس فهرست سامانه‌های آموزشی اعلام شده برای اعمال تعرفه رایگان، در آدرس  https://ict.gov.ir/fa/unitraffic، منتشر شد و برای مراکز آموزشی که مشخصات آن‌ها در سامانه مذکور درج نشده، امکان ثبت‌نام و درج اطلاعات توسط مدیر فناوری آن مرکز، در آدرس مذکور میسر شده است.

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *