حمایت مالی داوطلبانه از جشنواره وب سایت های ایران

تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۸۸

وبنا – پایگاه خبری وب سایت های ایران به منظور فرهنگ سازی برای دریافت کمک های مالی (دونیت) در امور غیر تجاری چند روزی است که اقدام به راه اندازی بخشی ویژه در سایت جشنواره کرده است که علاقه مندان و دوست داران جشنواره می توانند کمک های مالی خود را برای جشنواره ارسال کنند.

در توضیح این بخش در سایت جشنواره آمده است “بخش اصلی هزینه های جشنواره توسط اسپانسر ها تامین می شود و بخش دیگر هزینه ها که شامل هزینه تندیس، هزینه اجاره سالن برای مراسم اختتامیه، هزینه پذیرایی و … می باشد توسط کمک های مالی دوستان و حامیان جشنواره تامین می گردد.

برخی از سایت ها و وبلاگ نویسان طی دو روز اول راه اندازی این بخش کمک های مالی برای جشنواره ارسال کرده اند. برخی از ارسال کنندگان کمک های مالی حتی در خواست کرده اند که نامشان منتشر نشود و یا اصلا نام خود را اعلام نکرده اند. این کمک های مالی در ۲ بخش تا ۲۵۰۰۰ تومان و تا ۵۰۰۰۰ تومان در سایت لیست می شوند. 

سایت های پارسینه – سیاره امین بی زی – پیام سرا – ژنرال فرهاد – فروشگاه ساز مستربسکت – همسفر – ویستا بازار – وب فتو و یک نفر بدون نام از کمک های دریافتی زیر ۲۵۰۰۰ تومان در دو روز اول و سایت های وبز – جعبه ابزار – شیش لینک – پادینا و یک نفر دیگر مجددا بدون نام از کمک کنندگان (دونیت) های زیر ۵۰۰۰۰ تومان می باشند.

پایگاه خبری وب سایت های ایران قرار است گزارش مالی سومین جشنواره وب سایت های ایران را در پایان جشنواره منتشر کند. همچنین اگر کمک های مالی دریافتی از هزینه جشنواره بیشتر باشد این مبلغ برای کمک به توسعه وب در ایران هزینه خواهد شد که البته هنوز راه زیادی تا تامین هزینه های اولیه جشنواره در پیش روست.

به غیر از سایت ها و بلاگ ها فوق، برخی شرکت ها و سایت ها نیز به عنوان حامیان مالی جشنواره بخش اصلی تامین هزینه های جشنواره را بر عهده دارند که می توان به دی جی کالا، جوان رایانه، جهان دیتا، آی کلاب، ایران پی اچ پی، استایلز ، فرندفا و او ال سی اشاره کرد.

برای مشاهده این بخش می توانید به آدرس www.webaward.ir/sponsor مراجعه کنید. همچنین می توانید کمک های مالی خود را به شماره کارت ۶۳۹۳۴۷۱۱۰۴۷۷۸۷۷۹ و یا به حساب بانکی  ۱-۴۷۷۸۷۷-۸۰۰-۲۱۹ بانک پاسارگاد به نام شایان شلیله واریز کرده و سپس نام خود را در صورت تمایل به همراه لینک سایت و یا وبلاگ خود برای جشنواره ارسال کنید تا در این صفحه درج شود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *