معرفی وبسایت؛

سفارش و خرید آنلاین محصولات چاپی از چاپچی

تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

چاپچی سرویس زیرساخت چاپ است.

چاپچی این امکان را فراهم می‌کند تا هر شخص یا مجموعه‌ای که پتانسیل فروش محصولات کاربردی با طراحی‌های خود را دارد بتواند بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای، محصولات را با برند خود تولید و به دست علاقه‌مندانش برساند.

چاپچی تلاش دارد تا طرح‌های بسیاری از طراحان که صرفا در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود را روی محصولات خود ماندگار کند، بدون آن که طراح بخواهد کوچک‌ترین دغدغه‌ای بابت تولید محصول یا پردازش سفارش داشته باشد.


مشتریان چاپچی می‌توانند محصولات این استارتاپ را براساس ۴ دسته‌بندی زیر انتخاب کنند:

نوع محصول
تیشرت مردانه
پلیور و هودی مردانه
تیشرت زنانه
کوسن
تخته شاسی
پوستر

نوع طرح
ورزشی
عاشقانه
موسیقی و سینما
ملی و ایرانی
طبیعت
مذهبی

مناسبت
تولد
ولنتاین
ازدواج
یلدا

نوع مخاطب
عام (همه)
نوزاد
کودک
نوجوان
آقا
خانم

چاپچی جهت راه‌اندازی برند اختصاصی طراحان، امکانات منحصر به فردی فراهم کرده است. حضور محصولات شما تحت برند چاپچی تنها یک گزینه اختیاری و کمکی است و الزامی به فعالیت تحت برند چاپچی وجود ندارد. فروش محصولات به صورت همزمان تحت برند خودتان و همچنین در بازارچه چاپچی به سادگی زدن یک گزینه است، پس دلیلی وجود ندارد که هر چه سریع‌تر برند اختصاصی خودتان را ایجاد نکنید.

چاپچی محصولات با برند اختصاصی طراحان را تولید، بسته‌بندی و با برند و با مشخصات طراحان به مشتری‌شان وصول می‌کند. همچنین محصولات چاپچی برای طراحان و همکاران با قیمتی حدود ۲۰ الی ۵۰ درصد کمتر ارائه می‌گردد تا امکان فعالیت آسان‌تر برایشان فراهم باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *