نماد همراه اول تا ابتدای شهریور در بورس تعلیق شد

تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 

نماد همراه اول در بورس تعلیق شد. در اطلاعیه‌ای که در کدال منتشر شده نماد معاملاتی این اپراتور تا ابتدای شهریور ماه تعلیق شده است. به نظر می‌رسد این اتفاق بعد از ارسال نامه رگولاتوری به بورس و طرح ایراداتی در شفافیت صورت‌های مالی همراه اول رخ داده باشد.

به گزارش وبنا به نقل پیوست، اواخر هفته گذشته انتشار نامه‌ای از سوی حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به بورس او تغییر در نوع و تعرفه بسته‌های همراه اول را مغایر با مصوبات کمیسیون این سازمان دانسته بود. نامه رئیس رگولاتوری به سازمان بورس در واکنش به نامه‌ مدیرعامل همراه اول به اداره نظارت بر ناشران گروه‌های مالی و خدماتی سازمان بورس بود. در این نامه مهدی اخوان بهابادی تغییرات اخیر در بسته‌های اینترنت همراه اول را نقض مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یا انچام تخلفی ندانسته بود و تاکید کرده بود که این تغییرات هیچ سودی برای همراه اول به دنبال نداشته است.


به دنبال این نامه هم رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خطاب به رئیس سازمان بورس اعلام کرد که تغییر بسته‌های اینترنتی، مغایر ماده ۴ الحاقیه پروانه همراه اول و مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات است. در این نامه آمده بود که تخلف همراه اول و جریمه این اپراتور در نامه‌ای رسمی به اطلاع آنها رسیده و همچنین در نامه‌های مختلفی به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی اعلام شده و پرونده این موضوع در حال رسیدگی است. حالا به نظر می‌آید به دنبال نامه رئیس رگولاتوری به سازمان بورس تغلیق نماد معاملاتی همراه اول رخ داده است. سازمان بورس در اطلاعیه‌ای که در کدال منتشر کرده نماد معاملاتی این اپراتور را حداکثر تا اول شهریور ماه تعلیق کرده است.

 

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *