نسخه جدید آیگپ با قابلیت مدیریت پیشرفته کانال و گروه

تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

برای اولین بار در بین پیام رسان های بومی، در نسخه جدید آیگپ سازندگان/مالکان کانال و گروه می‌توانند برای کاربران و مدیران خود دسترسی‌های خاصی را در نظر بگیرند.

یکی از ابزارهایی که باعث می‌شود تا سازندگان کانال و گروه بتوانند به راحتی کانال و یا گروه خود را مدیریت کنند دسترسی به تعیین وضعیت برای کاربران است. شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ در نسخه جدید خود برای اندروید و iOS این امکان را فراهم کرده است تا سازندگان/مالکان کانال‌ها و گروه‌ها بتوانند بر اساس نیاز هر کاربر دسترسی خاصی تعریف کنند. ارسال پیام، ویرایش پیام، حذف پیام، افزودن عضوهای جدید، حذف کاربر، ارسال پیام متنی، ارسال رسانه، استیکر، گیف و … در کانال و گروه امکاناتی است که سازندگان به آن دسترسی داشته و به راحتی می‌توانند گروه و کانال خود را مدیریت کنند. به این ترتیب و با حذف “ناظر” از نسخه جدید، مالک می‌تواند مدیران متعدد برای گروه ها و کانال خود انتخاب کند و دسترسی ها را در حد دسترسی های ناظر محدود کند.

یکی دیگر از قابلیت‌های این نسخه امکان مدیریت دسترسی‌های عمومی اعضا در گروه‌ها است که می توان برخی از اعضا را از این موضوع مستثنی کرد.


در نسخه ۲.۱.۳ امکانات جدیدی نیز به توکن دیجیتال افزوده شده است. آیگپ از نسخه ۲.۱.۲ با همکاری بانک پارسیان در یک برنامه‌ریزی هماهنگ توکن دیجیتال ایرانی را بر بستر خود و در بخش آیلند در دسترس علاقمندان به تهیه و معامله توکن دیجیتال قرار داد تا در یک سرمایه گذاری امن، پر سود و مدرن مشارکت داشته باشند.

خرید توکن ، ثبت درخواست بازخرید توکن، مشاهده کیف پول و انتقال توکن به سایر کاربران از امکانات توکن دیجیتال در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ است.

در حال حاضر توکن‌های دیجیتال پیمان (با پشتوانه یک سوت طلا با عیار ۲۴) و الماس برای خرید و مبادله در دسترس عموم قرار گرفته است و به زودی امکان خرید دیگر توکن‌های دیجیتال بر بستر آیگپ محیا خواهد شد.

همچنین در نسخه جدید آیگپ شاهد افزودن و بهبود عملکرد این اپلیکیشن هستیم. افزودن امکان نقاشی بر روی تصویر، بهبود عملکرد ایموجی‌ها و… از دیگر مواردی است که در نسخه جدید لحاظ شده است . این قابلیت‌ها بزودی در نسخه وب و دسکتاپ نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

برای به روزرسانی آیگپ به استورهای معتبر و یا به سایت www.igap.net مراجعه کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *