بانک محبوب خود را انتخاب کنید و جایزه بگیرید

تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۰

وبنا – به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنفرانس، این طرح برای نخستین بار و با همکاری درگاه تجاری لوکوپوک و با هدف تعیین جایگاه و میزان محبوبیت خدمات الکترونیکی بانک های کشور انجام می شود.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بانکداری الکترونیکی طرح ملی نظرسنجی از مشتریان نظام بانکی را برای انتخاب برترین بانک الکترونیکی آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کنفرانس، این طرح برای نخستین بار و با همکاری درگاه تجاری لوکوپوک و با هدف تعیین جایگاه و میزان محبوبیت خدمات الکترونیکی بانک های کشور انجام می شود.

در پایان این نظرسنجی به بانک های برتر در حوزه های مختلفی مانند اینترنت بانک، خودپرداز، پایانه های فروش و…تندیس eBank Award 2011 تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است با توجه به پیش بینی های انجام شده در این نظرسنجی هر یک از هموطنان به طور کل تنها قادر هستند یکبار در این رای گیری شرکت کنند و با شرکت در این طرح ملی می توانند شانس خود را برای بهره مندی از جوایز ارزشمندی مانند گوشی هوشمند، لپ تاپ، سکه طلا، کارت هدیه بانکی و…که توسط حامیان طرح تامین شده است آزمایش کنند.

کلیه بانک های کشور می توانند با اطلاع رسانی این طرح در بین مشتریان و تشویق ایشان به مشارکت در نظرسنجی شانس خود را برای کسب رای بیشتر از مشتریان وفادارشان بیشتر کنند. روابط عمومی بانک ها برای دریافت بنر اختصاصی و درج در سایت بانک با شماره ۲۲۳۵۳۵۰۰ تماس حاصل فرمایند.

برای شرکت در این نظر سنجی اینجا را کلیک نمایید

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *