از سوی معاونت علمی و فناروی ریاست جمهوری؛

فراخوان تایید صلاحیت شرکت‌ها و موسسات ارزش‌گذار منتشر شد

تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر اساس مصوبه مورخ ۰۷/۱۰/۹۸ هیات وزیران به موسسات و شرکت‌های فعال در زمینه ارزشگذاری مجوز اعطاء می‌کند. شرکت‌ها و موسسات متقاضی می‌توانند برای دریافت مجوز، درخواست خود را از طریق سامانه ارزشگذاری دارایی‌های نامشهود ثبت کنند.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر اساس مفاد این فراخوان، معاونت علمی از شرکت‌ها و موسسات دارای سابقه و تجربه دعوت به عمل می‌آرود تا جهت ارزیابی  و دریافت مجوزهای مربوطه در سامانه ارزشگذاری دارایی‌های نامشهود به نشانی sadan.isti.ir، درخواست خود را ثبت کنند.

تکمیل فرم مربوط به اطلاعات شرکت‌ها و موسسات متقاضی در سامانه مورد اشاره (sadan.isti.ir)  گام اول در فرایند ثبت نام است. ارائه حداقل ۳ گزارش ارزشگذاری توسط متقاضی که تمام یا بخشی از آن از مصادیق دارایی نامشهود باشد، بخش دیگر از فرایند ثبت نام را تشکیل می‌دهد.


شناسایی شرکت‌ها و موسسات دارای تاییدیه صلاحیت ارزشگذاری نامشهود  و برقراری ارتباط سیستماتیک بین طرفین عرضه و تقاضا ارزشگذاری  از جمله اهداف این فراخوان است.

علاقه‌مندان می‌‎توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر سایت مورد اشاره در ابتدای این فراخوان  با شماره ۸۳۵۳۲۷۸۸  متعلق به  دفتر تامین مالی و سرمایه گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تماس بگیرند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *