برترین استارتاپ های ساری در رویداد آنلاین اینوتکس پیچ مشخص شدند

تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

رویداد اینوتکس پیچ ساری که بنا بود در روز ۲۷ فروردین ۹۹ و در شهر ساری برگزار شود به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار گردید.

رویداد اینوتکس پیچ ساری که بنا بود در روز ۲۷ فروردین ۹۹ و در شهر ساری برگزار شود به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار گردید. دبیرخانه این رویداد با بررسی اولیه­ ی استارتاپ­ هایی که برای شرکت در این رقابت درخواست داده بودند در نهایت ۱۱ تیم را واجد شرکت در این رویداد دانست.

این ۱۱ تیم استارتاپی که از استان­ های مازندران، گیلان و گلستان در این رویداد شرکت کرده بودند در حضور داورانی چون کمیل نعمت ­زاده مسئول طرح و برنامه پارک علم و فناوری مازندران، رضا خسروی مدیر ﻣﺮﮐﺰ رﺷﺪ واﺣﺪﻫﺎی ﻓﻨﺎور ﺳﯿﻤﺮغ، سیدمرتضی باقری فرد مشاور کارآفرینی مرکز علمی کاربردی سازه­های سنگین، سینا قدس قائم مقام پلتفرم تامین مالی و سرمایه گذاری کارن و نیز، جلیل عسگری نماینده شبکه فن بازار ملی ایران به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت طبق تصمیم داوران به ترتیب  تیم های آن­واش و چَمدان به عنوان برترین استارتاپ­ های رویداد اینوتکس پیچ ساری انتخاب شده و مجوز حضور در فینال کشوری این رقابت ­ها را دریافت نمودند.


خاطرنشان می­سازد که رویداد اینوتکس ­پیچ رویداد بزرگ رقابتی بین استارتاپ ­هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است، در مرحله ­ی نخست استارتاپ­ ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ­ های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه­ گذاران دعوت به عمل می ­آید. در این مرحله از رقابت­ که در استان­های مختلف برگزار می­ گردد، ابتدا تیم­ های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه­ گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه­ گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می­پردازند.

در ادامه، از استارتاپ­ های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت­های نیمه­نهایی، دعوت به عمل می ­آید. برگزیدگان مرحله نیمه­ نهایی می ­توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ­ ها دوبه ­دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.

این دوره از رویداد اینوتکس پیچ، از ابتدای بهمن ­ماه ۹۸ آغاز شده و پس از برگزاری در استان­ های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و اصفهان، این بار به استان مازندران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت­ کنندگان، برگزاری این­گونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل مواجه کرده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد به منظور حفظ پویایی جامعه استارتاپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار شد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *