مدیر عملیات تپسی خبر داد؛

تسهیلات تپسی برای کمک به سفیران مبتلا به کووید ۱۹

تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

تپسی برای کمک به سفیرانی که به دلیل ابتلا به بیماری کووید ۱۹ نتوانسته‌اند فعالیت کنند و درآمد خود را از دست داده‌اند، تسهیلات بدون بهره پرداخت می‌کند.

مبلغ این تسهیلات، دو میلیون تومان است و سفیرانی که در هفته‌های اخیر، به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، می‌توانند برای دریافت آن ثبت نام کرده و یکی از اعضای خانواده آنها برای دریافت آن مراجعه کنند.

این تسهیلات ویژه سفیران تمام وقت و فعال تپسی است که در ۶ ماه گذشته در این شرکت فعالیت داشته‌اند.هومن دمیرچی، مدیر عملیات تپسی، این اقدام را در راستای حمایت از سفیرانی عنوان کرد که در شرایط فعلی و با توجه به خطرات احتمالی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در حال فعالیت هستند.


وی تاکید کرد: این روزها سفیران تپسی در کنار سایر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و وسایل حمل و نقل عمومی، نقش مهمی در ترددهای ضروری شهروندان دارند و باید از همه کسانی که با وجود خطراتی که سلامتی‌شان را تهدید می‌کند در حال خدمت‌رسانی و از خود گذشتگی هستند سپاسگزار باشیم.

مدیر عملیات تپسی تاکید کرد: ما تلاش کرده‌ایم با ارائه آموزش‌های لازم به مسافران و سفیران و همچنین فعالیت‌هایی مانند توزیع اقلام ضدعفونی، تا حد امکان مراقبت‌های لازم را انجام بدهیم اما به هر صورت، برای حمایت از سفیرانی که ممکن است در این مدت به بیماری دچار شده باشند، این طرح را در نظر گرفتیم.

دمیرچی ابراز امیدواری کرد که تسهیلات تپسی بتواند بخشی از مشکلات مالی سفیرانی را که با کاهش درآمد مواجه شده‌اند جبران کند.

تپسی پیش از این نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش درخواست‌های سفر، امکان دریافت تسهیلات دو میلیون تومانی را برای سفیران خود فراهم کرده بود و تاکنون تعدادی از سفیران این شرکت از این تسهیلات استفاده کرده‌اند.

گفتنی است با شیوع ویروس کرونا، در خواست سفر با تاکسی‌های آنلاین به دلیل ضرورت اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به شدت کاهش یافته و رانندگان فعال در این تاکسی‌ها بخشی از درآمد خود را از دست داده‌اند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *