سهم هر ایرانی، 54میلیون ریال آموزش الکترونیکی رایگان؛

«ایلیا آکادمی» و «آکادمی اینفوگرام» ۱۰۰ وبینار رایگان در اردیبهشت ۹۹ برگزار می‌کنند

تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹

کمپین رایگان «هرکجا، هر زمان، یادگیری» در فاز سوم اجرایی، برای هر ایرانی ۵۴ میلیون ریال یارانه استفاده از آموزش های رایگان الکترونیک ارائه می کند.

کمپین آموزشی هرکجا، هر زمان، یادگیری در دو فاز نخست خود، در دو بازه زمانی ۱۲ اسفند ماه تا ۲۸اسفند ماه و ۴ فروردین تا ۱۵ فروردین ماه جاری با همکاری جمعی از کارآفرینان و مدرسان و موسسان استارتاپی برگزار شد و به دلیل استقبال مردمی و تداوم شرایط بحران کرونا قرار است سومین فاز ارائه آموزش های رایگان را از یکم تا سی و یکم اردیبهشت ماه کلید بزند.

در فاز سوم، «ایلیا آکادمی» و «آکادمی اینفوگرام»  در راستای مسئولیت اجتماعی خود ۱۰۰ وبینار رایگان را در اردیبهشت ماه با موضوعات متنوع آموزشی برگزار می کند که ارزش این دوره های برای هر ایرانی  معادل۵۴میلیون ریال خواهد بود.


در دو دوره ابتدایی برگزاری این کمپین، اساتید و مدرسان زیادی به کمپین ملحق شده و در مجموع  ۵۹ مدرس  از ۳ کشور و ۱۰ شهر در برپایی این کمپین آموزشی همکاری کردند که براین اساس علاوه بر ایران از کشورهای کانادا و اوگاندا نیز داوطلب برای تدریس حضور یافتند.

گزارش نهایی فاز اول و دوم کمپین «هرکجا، هر زمان، یادگیری» حاکی از آن است که  در دو فاز نخست این طرح آموزشی، ۹۳ وبینارآموزشی در ۱۶۷ ساعت برگزار شده و طی آن ۴۰هزار و ۶۹۰ ثبت نام در دوره های آموزشی صورت گرفته و۷۶هزار و ۸۱۲ نفرساعت آموزش ارائه شد.

بر این مبنا و با در نظر گرفتن هرساعت آموزش معادل ۳۰هزارتومان، تاکنون دراین دو فاز به میزان ۲میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان آموزش رایگان در دوران قرنطینه خانگی به ایرانیان ارائه شده است.

ایلیا آکادمی، به عنوان یکی از مراکز آموزشی فعال در این کمپین با ۱۲ سال فعالیت در حوزه مشاوره مدیریت، تعاملات بین‌المللی تاکنون بیش از ۳۵هزار ساعت آموزشی  برگزار کرده و آموزش‌های آن در حوزه توسعه مهارت‌های نرم و حرفه‌ای و توسعه مهارت‌های تخصصی مدیریتی متمرکز است.

این مجموعه با شناسایی نیازها و طراحی مدل آموزشی، در راستای ارتقای عملکرد حرفه‌ای دانش را به فرهنگ تبدیل کنند و در برگزاری دوره های آموزشی کمپین رایگان آموزش الکترونیک نقش فعالی داشته است.

آکادمی اینفوگرام نیز به عنوان یکی از برگزارکنندگان این کمیپن، در راستای توسعه فردی و ارتقای مهارت‌های نوآورانه فعال بوده و تمرکز آن  بر ارائه آموزش‌های تخصصی کاربردی کوتاه مدت است. این مجموعه ارائه خدمات آموزشی در زمینه‌های اینفوگرافیک، ارائه (پرزنتیشن)، بازاریابی (مارکتینگ)،‌ روابط عمومی و گزارش‌‌نویسی را دردستور کار داشته و در برگزاری کمپین هرکجا، هر زمان یادگیری به آموزش رایگان این وبینارها می پردازد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس  ilia-academy.com و https://infogramacademy.com/ مراجعه نمایند.

 

 

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *