معرفی کتاب؛

مدیریت از خانه: کتاب راهنمای دورکاری، عیدانه‌ی زرین‌پال و نویسش

تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۹

«روزهای سختی از سرمان می‌گذرد، بدتر از این‌ها را هم دیده‌ایم و این نیز بگذرد. اما برای گذران باید کاری کرد و از پا ننشست. واضح و روشن است که در برهه کنونی نمی‌توان کسب‌وکار را تعطیل کرد و از طرفی دیگر حضور کارمندان در فضای شهری نیز موجب به‌خطر افتادن جان‌شان خواهد شد؛ پس بهترین راه استفاده از روش دورکاری برای پیش‌برد هرچه بهتر کارها است که این مورد خود برای مدیران و کارمندان چالش‌هایی در پیش دارد. در این کتاب تلاش بر این است که راه‌های مفید راهبری دورکاری، به‌عنوان عیدانه و هدیه‌ای از طرف زرین‌پال و نویسش در اختیار شما قرار بگیرد تا بتوانید کسب‌وکار خود را حتی در این شرایط سخت با استفاده از بهترین راه‌حل ممکن سرپا نگه دارید.» *مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال

کتاب «مدیریت از خانه» راهنمایی کامل، ساده و سریع برای مدیران عاملی‌ست که ناگزیرند این روزها، تیم‌های خود را بدور از محل کار راهبری کنند. مولف کتاب، خود مدیریت مجموعه‌ای را به عهده دارد که بخش عمده‌ی تیمش به صورت دورکاری مشغول بکارند و تجربه‌ی ارزنده‌ای در این سبک کاری دارد.


کتاب از یازده فصل تشکیل شده است که در هر کدام، با استفاده از داده‌های آماری که از مصاحبه با افراد شاغل به صورت دورکار به دست آمده است، تکنیک‌هایی کلیدی آموزش داده می‌دهد. نثر روانی دارد، موجز است و می‌توان تمام آن‌را در دو-سه ساعت خواهند. حُسنِ بزرگ کتاب، استفاده‌ از تجربه‌ی واقعی مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ و موفقی‌ست که دورکاری به عنوان بخش مهمی از ماهیت وجودی‌شان پذیرفته شده است.

نکته‌ی قابل تامل دیگر آن است که این اثر، نه بخاطر شیوع کرونا که بیشتر با هدف ترویج فرهنگ دورکاری تولید گشته است. پس با خیالت راحت می‌توانید از آموزه‌های آن، که بدور از شتاب‌زندگی نگاشته شده، بهره‌مند شوید.

در این کتاب، استفاده از برخی ابزارها و سرویس‌های آنلاین توصیه شده است که بنا داریم تا در ویراست‌های بعدی، نمونه‌های داخلی و کارآمد را نیز پیشنهاد کنیم تا کتاب، کاربرد بیشتری بیابد.

برای آنکه بتوانیم کیفیت درخور توجهی را ارائه کنیم، کتاب را در دو بخش آماده‌ی عرضه کردیم. بخش اول که شامل شش فصل نخست آن است، همینک پیش روی شماست و می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید. بخش دوم و نهایی کار، حداکثر تا سومین فروردین آماده‌ خواهد شد. برای دانلود بخش اول کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

امیدواریم که خواندن این کتاب بتواند کمک‌حال‌تان باشد. لطفا آن‌را به دوستان و مدیران دیگری که می‌شناسید واحتمال می‌دهید که به محتوایی این‌چنین نیاز دارند، معرفی کنید. ایرادات آن‌را نیز به ما بگویید تا بتوانیم در ویراست‌های بعدی اصلاح و نسخ بهتری از کتاب بسازیم.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *