معرفی اپلیکیشن؛

اولین نسخه اپلیکیشن آی‌قصه منتشر شد

تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

آی‌قصه، پروژه‌ای خصوصی است برای ساختن قصه‌های نو با مناسبات کودکان امروز. اولین نسخه اندروید اپلیکیشن آی‌قصه به تازگی منتشر شده است.

آی‌قصه بیش از یک سال است که برای بچه‌های فارسی‌زبان قصه و شخصیت جدید خلق می‌کند. تمام قصه‌ها در آی‌قصه بعد از نوشته شدن، تصویرگری می‌شود و بعد از آن، قصه‌گوها آن را برای بچه‌ها می‌خوانند. از همین رو، هر قصه در آی‌قصه سه رکن دارد. نویسندگان، تصویرگران و صداپیشگان معتبر و سرشناسی با این تیم کار می‌کنند.

آی‌قصه با مشاوره از افراد متخصص در حوزه کودک و همچنین به‌کارگیری افراد خبره در این حوزه، تلاش می‌کند تا قصه‌هایی سالم برای بچه‌های فارسی‌زبان سراسر دنیا تولید کند. چهره‌های نام‌آشنای حوزه کودک و نوجوان با آی‌قصه همکاری دارند.


در این استارت‌آپ، قصه‌ها و پادکست‌های متنوعی دیده می‌شود که همه محصولات تولید تحریریه آی‌قصه است. «شهر آی‌قصه» یک شهر عجیب‌وغریب است با شخصیت‌هایی جذاب! قصه‌های این شهر به صورت سریالی منتشر می‌شود و در هر قسمت اتفاقات جالبی رخ می‌دهد.

«هزارقصه» قصه‌های تک‌قسمتی هستند که توسط نویسندگان گوناگون نوشته می‌شوند و تصویرگران روی آن قصه‌ها تصویرگری می‌کنند. هزارقصه قدیمی‌ترین قسمت آی‌قصه است.

آی‌قصه دو پادکست دارد. یکی از آنها «پادکست شب به‌خیر دوستم! شب به‌خیر الکا» است که هر قسمت از آن شامل یک موضوع خاص به اضافه قصه و لالایی برای بچه‌هاست. دیگر پادکست این تیم »رادیو آی‌قصه» است که مخاطب آن بزرگسال است.

«آی‌قصه شما» بخش مشارکتی آی‌قصه با مخاطبانش محسوب می‌شود. در این قسمت مخاطبان می‌توانند قصه خود را بفرستند و تحریریه با چکش‌کاری‌هایی که بر روی آن انجام می‌دهد، آنها رو آماده انتشار می‌کند.

آی‌قصه بیش از یک سال است که شروع به فعالیت کرده است و در این مدت، توانسته نظر بسیاری از بزرگان ادبیات کودک و نوجوان و چهره‌های نام‌آشنای حوزه کودک را به خود جلب کند. تمام بخش‌ها و قصه‌های آی‌قصه در اپلکیشن آی‌قصه در دسترس خواهد بود. «آی‌قصه» معتقد است که شنیدن قصه‌های خوب و باکیفیت فارسی زبان، حق بچه‌ها است.

علاقه‌مندان می‌توانند اولین نسخه اپلیکیشن آی‌قصه را از کافه بازار و گوگل پلی دانلود کنند.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *