سرمایه‌گذاری ارتباط فردا در ایران‌رنتر

تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

امیر حق رنجبر مدیرعامل ایران رنتر از سرمایه گذاری فینووا، نهاد سرمایه ­گذاری شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا در این استارتاپ خبر داد. به گفته وی در شرایطِ فعلیِ اکوسیستمِ استارتاپی کشور که کمتر کسی تمایل به تزریق سرمایه در این کسب و کارها دارد، این سرمایه گذاری که به نظر میرسد بزرگ ترین سرمایه گذاری در حوزه فینتک ایران است با مدیریت و هدایت فینووا به ثمر رسید.

ایران رنتر اولین و بزرگ ترین استارتاپ فینتکی در حوزه لندتک یا همان استفاده از فن آوری در حوزه تسهیلات است که امکان خرید اقساطی از بیش از ۵۰۰ فروشگاه آنلاین را فراهم می کند.در حال حاضر ایران رنتر تنها مرکزی است که اعتبار بدون ضمانت یا همان unsecured loan به مشتریان خود ارائه می دهد.

حق رنجبر افزود:در ماه های گذشته چند پیشنهاد خوب از مجموعه های بزرگ داشتیم،اما دلیل این انتخاب تیم حرفه ای در کنار زنجیره ارزش و تجربه ای است که ارتباط فردا در حوزه های پرداخت،بانکداری دیجیتال و فینتک دارد.


وی خاطر نشان شد که با جذب این سرمایه سال ۹۹ از ایران رنتر تصویر جدیدی خواهید دید و قصد داریم تا یک جهش استراتژیک داشته باشیم.در این ۵ سال بیشتر بر روی بیزینس مدل و امور زیرساختی تمرکز داشتیم.

در سال جدید از نسل دوم رتبه بندی اعتباری مشتریان بر پایه هوش مصنوعی رونمایی خواهیم کرد.یکی از مهم ترین تغییرات در سال جدید تغییر روش خرید اعتباری است که دو محصول “درگاه اعتباری” و” کارت اعتباری مجازی” را راه اندازی خواهیم کرد.

در بخش تامین مالی نیز در حال حاضر برخی لیزینگ ها و بانک ها با ما همکاری خوبی دارند و قصد داریم در سال جدید منابع قابل توجهی جهت عرضه وام خرد جذب کنیم.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *