با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

فن‌بازار خراسان شمالی افتتاح شد

تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۸

فن بازار خراسان شمالی، بیستمین فن‌بازار کشور است که توسط شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح می‌شود.

شبکه فن‌بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با استناد به ابلاغیه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تکالیف مندرج در نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در کشور را بر عهده دارد. تا کنون ۱۹ فن‌بازار افتتاح شده است و فن‌بازار خراسان شمالی، بیستمین دفتر منطقه‌ای فن‌بازار می‌باشد.

بر اساس توافقات صورت گرفته میان شـبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست و پـارک علم و فناوری اسـتان خراسان‌شـمالی، دفتر فن‌بازار در این منطقه با تولیت این نهاد، ایجاد و راه‌اندازی شد.


میلاد صدرخانلو رئیس شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: «برنامه‌ریزی شده است در سال جدید فعالیت فن‌بازارهای تخصصی و منطقه‌ای برای سهولت معرفی محصولات فناورانه به بازار افزایش پیدا کند.»

وی رشد فن بازارهای منطقه ای را گامی در جهت تجاری‌سازی در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: «افتتاح فن‌بازارهای منطقه‌ای بر اساس تقسیم‌بندی جغرافیایی انجام می‌شود تا هر استان، فن‌بازار منطقه‌ای خود را داشته باشد و تجاری‌سازی فناوری در سطح استان که به دلیل دور بودن از پایتخت یا مراکز استان با بی‌توجهی مواجه شده است، رونق یابد.»

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *