رویداد؛

فرخوان مشارکت در رویداد هکتون شهرهای هوشمند و پایدار

تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

با هماهنگی های به عمل آمده از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران، علاقه‌مندان می توانند در رویداد هکتون شهرهای هوشمند پایدار در روزهای ۵ و ۶ آپریل ۲۰۲۰ (۱۷ و ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۹) در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار می شود، حضور پیدا کنند.

علاقه‌مندان میتوانند همزمان با برگزاری نشست سران جامعه اطلاعاتی(۶-۹ April 2020) WSIS 2020، در رویداد هکتون شهرهای هوشمند پایدار که در روزهای ۵ و ۶ آپریل ۲۰۲۰ (۱۷ و ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۹) در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار می شود حضور پیدا کنند.

هدف از این رویداد، شناسایی و حمایت از راه‌حل‌های نوآورانه درباره چالش‌های جهانی شهرها می‌باشد.


علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد به دو شکل انفرادی و یا تیمی (شامل گروه ۳ تا ۸ نفری) می‌توانند آمادگی خود را تا تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ماه) از طریق ثبت نام در لینک https://www.itu.int/net4/wsis/forum/2020/Home/Hackathon اعلام نمایند. داوطلبین می‌بایست دارای ایده‌ای خلاقانه بوده و به فناوری‌های تأثیرگذار محیطی/ اجتماعی علاقه‌مند باشند. زمان‌بندی ثبت‌نام و تاریخ های مهم این رویداد به این شرح است:

مهلت درخواست برای ثبت نام و ثبت ایده ها تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
ارزیابی درخواست‌ها و ایده‌ها از ۱۴ تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن تا ۹ اسفند ۹۸)
اطلاع‌رسانی به پذیرفته‌شدگان، ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (۹ اسفند ۹۸)
برگزاری رویداد هکتون در روزهای ۵ و ۶ آپریل (۱۷ و ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۹)

لازم به ذکر است در صورت پذیرفته شدن ایده افراد در رویداد هکتون، سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تسهیلاتی را جهت حضور برگزیده شدگان در رویداد ارائه خواهد نمود. اطلاعات تکمیلی درخصوص این رویداد‌ به زبان فارسی در این فایل قابل ملاحظه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۱۱۳۸۸۶، سرکار خانم دانش خواه، تماس حاصل نمایید.

منبع: سازمان فناوری اطلاعات ایران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *