عقد اخوت مجازی (اینترنتی) در تبیان

تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۸۵

وبنا – موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای اولین بار در کشور طرح عقد اخوت مجازی (اینترنتی) را بین اعضاء سایت خود انجام می دهد.
تبیان در این خصوص در سایت خود می نویسد. :
با استعانت به الطاف احدی، به سنت نبوی و همزمان با عید ولایت علوی؛ به یاد یادگار پیامبر اعظم(ص) که اصحاب خویش را به برادری خواند- و صد البته کسی جز مولایمان امیرالمومنین شایسته برادری با ایشان نبود- ما نیز چنین می کنیم تا تجدیدی باشد از آنچه در آسمانها نیز مشهور است و ما تصمیم گرفته ایم در زمین به استعاره ای و کنایتی جامعه ی مجازیمان را برادرانه باز بسازیم تا الگویی باشد برای جامعه ای علوی و حرکتی برای ترویج شعر و شعور فداکاری و وفاداری. شما نیز اگر مرد راهید بسم الله. – نظر شما دوستان را به نکات زیر جلب می نماییم:
۱ – این اولین طرح عقد اخوت مجازی (اینترنتی) می باشد که تبیان به عنوان آغازگر این راه است.
۲ – این طرح نمادین، با تمسک به سنت پیامبر اسلام(ص)، برنامه ریزی شده و صرفاً جهت برادران عزیز تبیانی می باشد. امیداریم موجبات رضایت فرزند برومندشان امام عصر(عج) را فراهم آورد.
۳- زمان شروع این طرح، روز دوشنبهمورخ ۱۸/۱۰/۸۵ (روز عید غدیر) و خاتمه آن پایان روز می باشد.برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
۴ – این طرح مخصوص اعضای تایید اولیه و نهایی تبیان می باشد .
۵ – قبل از شروع هر کاری در سایت Loginکنید . ( شناسه کاربری و رمز عبور خود را در بالای صفحه وارد نمایید )
۶ – پس از پایان ثبت نام ؛ صفحه ای نمایش داده می شود که متن صیغه عقد اخوت در آن قرار داده شده است . توجه داشته باشید که صیغه عقد اخوت از ابتدای روز دوشنبه مورخ ۱۸/۱۰/۸۵ تا پایان روز می بایست خوانده شود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *