با هدف توانمندسازی و افزایش مهارت‌آموزی و تکنیک‌آموزی؛

مدرسه ملی زیست‌فناوری ایران بهمن ۹۸ برگزار می شود

تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری مدرسه ملی زیست‌فناوری ایران در بهمن‌ماه خبرداد.

به گزارش وبنا به نقل از معاونت علمی و فناوری، مدرسه ملی زیست‌فناوری ایران، با هدف توانمندسازی و افزایش مهارت‌آموزی و تکنیک‌آموزی به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه زیست‌فناوری از تابستان امسال ۹۸ شروع به کار کرد.

این مدرسه با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط انستیتو پاستور ایران و دانشگاه تربیت مدرس، هر سال در دو دوره تابستان و زمستان، در سطوح مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود.


فارغ‌التحصیلانی که تمایل به ورود به حوزه استارت‌آپی و دانش‌بنیانی دارند، می‌توانند با حضور در دوره‌های آموزشی این مدرسه، با یادگیری مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز هر رشته، به صورت تخصصی در رشته مورد نظر به مهارت برسند.

دکتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری گفت: دوره تابستانه این رویداد علمی به صورت غیرحضوری ( مجازی) و دوره زمستانه آن به صورت حضوری همراه با کارگاه‌های جانبی خواهد بود.

وی افزود: دوره‌های آموزشی این رویداد فناورانه در ۶ محور اصلی «واکسن – مهندسی پروتئین»، «بیوتکنولوژی محیط زیست»، «ذخایر ژنتیکی و بیوبانک»، «زیست‌فناوری صنعتی»، «رایانش زیستی» و «اقتصاد زیستی» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای علوم پزشکی و علوم زیستی برگزار شد.

به گفته وی، سرفصل‌ها در دوره پیشرفته و زمستانه به صورت تخصصی خواهد بود و هر شرکت‌کننده می‌تواند به شکل تخصصی و پیشرفته از یک سرفصل استفاده کند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت https://www.biotechcourse.com/about مراجعه کنند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *