انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی فراخوان داد؛

برای کاهش تبعات فعال شدن رمز دوم پویا راهکار دهید

تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی با انتشار فراخوان از اعضای خود خواستار ارائه راهکار برای کاهش تبعات فعال شدن رمز دوم پویا شد.

به گزارش وبنا متن این فراخوان به شرح زیر است:

اعضای محترم انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران)


می‌دانیم که با توجه به مشکلات عدیده‌ای که فیشینگ در حوزۀ پرداخت‌های اینترنتی برای خریداران اینترنتی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، پلیس فتا و قوۀ قضائیه ایجاد کرده است، به عنوان راهکاری برای حل این مشکلات، «رمز دوم پویا» به عنوان یک راهکار کلی در نظر گرفته شده است و از ابتدای دی‌ماه اجرایی خواهد شد.

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی نسبت به راهکار اتخاذ شده و شیوۀ اجرایی شدن این تصمیم انتقادات جدی دارد. برآوردها و پیش‌بینی‌ها هم حکایت از آن دارد که با فعال شدن رمز پویا، احتمالا شاهد کاهش جدی به خصوص در فروشگاه‌های اینترنتی (خرده‌فروشی) و پرداخت‌های ریز خواهیم بود خواهیم بود.

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی از اعضای خود و همچنین تمامی عزیزان فعال در حوزه کسب و کارهای آنلاین دعوت می‌کند در راستای کمک به حل مشکلات یا لااقل کاهش آنها، چه در حوزۀ فیشینگ و چه در جهت تبعات تصمیم به فعال‌سازی رمز دوم پویا، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و به خصوص راهکارهای اجرایی خود را به info@eanjoman.ir ارسال فرمایند تا پس از جمع‌بندی همراه با نظرات انجمن، به عنوان پیشنهادات انجمن صنفی برای کاهش تبعات این تصمیم به مراجع ذیصلاح ارسال شود.

پیشاپیش از همکاری، مشارکت و مسئولیت‌پذیری شما تشکر می‌کنیم. امیدواریم با همراهی شما بتوانیم در کاهش تبعات شدید این تصمیم مشارکت داشته باشیم.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.