مدیرحقوقی اسنپ خبر داد:

اسنپ با شهرداری قرارداد امضا می‌کند

تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸

 

محمد رحمانی مدیر حقوقی اسنپ در چشنواره وب و موبایل  قزوین از قرارداد اسنپ با شهرداری خبر داد و عنوان کرد: پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره اسنپ با شهرداری وارد عقد قرارداد خواهد شد

پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره اسنپ با شهرداری وارد عقد قرارداد خواهد شد. محمد رحمانی مدیر حقوقی اسنپ در حاشیه جشنواره وب و موبایل قزوین با اعلام این خبر گفت بعد از پنج سال استقامت بالاخره در این راستا وارد همکاری شده و قراردادی عقد خواهیم کرد.


پیش از این تپسی در این رابطه با شهرداری قرارداد عقد کرده و وارد همکاری شده بود. اما مدیر عامل اسنپ در این زمینه دیدی متفاوت داشت و در تلاش بود در این رابطه ایستادگی کند.

مدیر حقوقی اسنپ در این رابطه گفت:«از ابتدایی که شروع کردیم به مجوز گرفتن,، شهرداری مدعی بود برابر قانون مدیریت حمل و نقل مدیریت با شهرداری است و اسنپ هم مکلف به تابعیت است. ما پنج سال در این راستا تلاش کردیم و در نهایت به مرحله قرارداد از شهرداری رسیدیم.»

سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای انلاین نیز در این رابطه گفت:« زین پس استارتاپ‌هاس اسن حوزه علاوه بر اخذ مجوز از اتحادیه باید با شهرداری نیز وارد عقد قرارداد شوند.»

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.