آذری جهرمی در پیام تبریک روز جهانی پست:

پست مسیر جدیدی را به سوی تحول دیجیتال آغاز کرده است

تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی پست، به ضرورت همراهی شبکه پستی با تحولات روز و رونق کسب و کارهای الکترونیکی در بستر زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود، تاکید کرد.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیامی، فرارسیدن ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست را به کارکنان شبکه پستی کشور تبریک گفت.

در متن پیام وزیر ارتباطات آمده است:


پست و پستچی از ماندگارترین خاطراتی است که در اذهان هه ما نقش بسته است. ایرانیان به عنوان یکی از متمدن‌ترین اقوام بشری، سابقه دیرینه‌ای در نظامند کردن پست و به خدمت گرفتن این تشکیلات دارند.

بنابراین از دیرباز، همسو شدن با نیاز مردم، از خصوصیات بارز این تشکیلات بوده و هست. دوران هشت سال دفاع مقدس، یادآور خاطرات زیادی از صندوق‌های پست در جبهه‌ها و نامه‌های رزمندگان است که نشان از همسویی پست با شرایط روز جامعه دارد.

امروز در آغاز هزاره سوم و قرار گرفتن در دوران فناوری‌های اطلاعات و اقتصاد دیجیتال، ‌ضروری است پست بر این موج سوار شده و خدمات متنوع‌تر و با کیفیت‌تری را در راستای خلق ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی برای مردم و کسب و کارها ارایه دهد.

نگاه تحول خواهانه در شرکت ملی پست جاری شده است. این شبکه با حضور پررنگ‌تر در تمامی عرصه‌ها و به پشتوانه نیروهای توانمند و مدیران مجرب و خلاق، مسیر جدیدی را به سوی تحول دیجیتال آغاز کرده است. اما سرعت بالای تغییرات در جامعه و خلق نیازهای جدید، شبکه پستی را مکلف می‌سازد، همسو شدن با آهنگ این تحولات را با تجربه‌آموزی از پست‌های موفق دنیا، با شتاب بیشتری دنبال کرده و رونق کسب و کارهای الکترونیکی را در بستر زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود، فراهم آورد.

امید می‌رود این تحول، نام بلند آوازه پست به عنوان نماد اعتماد را پیش از پیش اعتلا بخشیده و با ایجاد یک فضای سالم رقابتی، در کنار سایر خدمات دهندگان به رسالت اصلی خود بپردازد.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی پست و قدردانی از تلاش تمامی همکارانم در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، آرزومند شکوفایی بیشتر این مجموعه و افزایش رفاه حال هموطنان هستم.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *