بنانیوز دور دوم فعالیتهای خود را آغاز کرد

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۸۹

وبنا – سایت بنانیوز که تحت عنوان پایگاه تخصصی صنعت ساختمان فعالیت می کرد از حدود چند روز پیش با طراحی جدید و حرفه ای دور جدید فعالیت خودش را آغاز کرده است و در حال حاضر به صورت کاملا تخصصی به پوشش اخبار حوزه عمران، معماری و شهرسازی می پردازد.

انتقال اطلاعات دقیق و سریع به مهندسان و یارانی که در صنعت ساختمان مشغول فعالیت می باشند از وظایف اصلی بنا نیوز محسوب می گردد و با گردآوری اهم اخبار صنعت ساختمان در زمینه های مختلف مهندسی عمران، معماری، شهرسازی ، مسکن و …  و به دور از هر گونه دسته بندیهای رایج صنفی به این مهم میپردازد. رویکرد اصلی بنانیوز، حوزه علمی و تحقیقاتی صنعت ساختمان، پوشش اخبار علمی تخصصی دانشگاهی، پوشش اخبار صنفی و انجمنهای علمی فعال در حوزه صنعت ساختمان می باشد.

علاوه بر این، کلیه شرکتهای عمرانی و معماری می توانند به رایگان اخبار تخصصی و موفقیتهای شرکت خود را از طریق بنانیوز منتشر نمایند.

بنانیوز توسط کجا مدیریت می شود؟

پایگاه خبری – تحلیلی بنانیوز به صورت مشترک توسط ماهنامه بین المللی راه و ساختمان ومجموعه سیویلیکا و  در مهر ماه سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود و در آذرماه ۱۳۸۹ با استفاده از سیستم جدید مدیریت محتوی و استفاده از نیروهای متخصصی حوزه خبری، وارد مرحله دوم فعالیت خود در حوزه صنعت ساخت و ساز میگردد  و در کنار بانک اطلاعاتی شرکتهای عمرانی به ارائه اطلاعات در حوزه صنعت ساختمان می پردازد.

استفاده از اخبار بنا:

مدیران محترم سایتها و وبلاگ نویسان میتوانند آخرین اخبار صنعت ساختمان را از طریق سیستم های RSS از سایت بنا دریافت و به صورت خودکار در وبلاگ و یا وبسایتهای خود ارائه نمایند. لینک خروجی RSS در بالای تمام صفحات ارائه شده است. با مراجعه به هر بخش از منوهای اصلی، خروجی RSS اطلاعات و اخبار همان بخش را نمایش داده می شود.

برای مشاهده سایت به آدرس www.bananews.ir مراجعه کنید

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.