وزیر ارتباطات در مازندران:

بخش صدور مجوزها یکی از گلوگاه های فساد است

تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۸

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان مازندران هشدار داد که در تمامی دستگاه های دولتی و‌ حاکمیتی گلوگاه های وجود فساد در بخش صدور مجوز هاست.
به گزارش وبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات که به عنوان وزیر معین به استان مازندران سفر کرده، در جلسه اقتصاد مقاومتی این استان با اظهار رضایت از اقدامات انجام شده در بحث ساماندهی سیل در بازسازی واحدهای خسارت دیده و زمین های کشاورزی، گفت: استان مازندران در‌ حوزه هایی چون ارتباطات، مسکن، راه، شهرسازی، برق، آب و‌کشاورزی وضعیت خوبی دارد که برنامه های مدونی در ستاد اقتصاد مقاومتی این استان با اهداف، شاخص های مشخص وجود دارد.

وی با تاکید بر بحث گردشگری در استان مازندران افزود: با توجه به ظرفیت های گردشگری، در این حوزه برای افزایش اشتغال، درآمدزایی و خدمت دهی به مردم باید توجه ویژه ای داشته باشیم.

آذری جهرمی با اشاره به جلسه اعضای هیات دولت با مقام معظم رهبری اظهار کرد: در این جلسه به تعبیر مقام معظم رهبری تولیدکنندگان سربازان در جنگ اقتصادی هستند و بایداز آنان حمایت شود که راهکار آن رفع موانع تولید است که به تعبیر ایشان باید مقررات دست و پاگیر را زدود.


عضو کابینه دوازدهم با تاکید بر ضرورت پیگیری بحث پنجره واحد صدور‌ مجوزها، تصریح کرد: در تمامی دستگاه های دولتی و‌حاکمیتی گلوگاه های وجود فساد در بخش صدور مجوز هاست که برای آن هم قانون و هم تکلیف وجود دارد که بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری به صورت ویژه در ستاد اقتصاد مقاومتی پیگیری می کنیم.

وزیر معین استان مازندران با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف در اقتصاد مقاومتی رفع موانع از تولیدکنندگان است، خاطرنشان کرد: علیرغم محدودیت ها ارزیابی من از پروژه های اقتصاد مقاومتی استان مازندران راضی کننده بوده است که نتایج آن را در وضعیت مردم باید دید که در شاخص هایی چون اشتغال هم قابل رویت است.

آذری جهرمی با تاکید بر توجه به عدالت اجتماعی، توجه بیشتر به برخی از مناطق برای تامین عدالت اجتماعی را ضروری دانست.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *