رویداد؛

سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۷ و ۱۸ مرداد ۹۸ برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۸

سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT Challenge 3 از تاریخ ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۸ آغاز می شود.

رویدادهای ICT Challenge مجموعه مسابقاتی با هدف شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار می باشد که تحت یک سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود.

در هر کدام از این رویداد ها یک چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرار گرفته و یک مسابقه برای حل این چالش برگزار میشود. برای انتخاب چالش مسابقه کمیته ای از مجموعه های فعال در حوزه مورد نظر تشکیل شده و با نظر این و تحت یک سری قوانین خاص چالش های مطرح شده تبدیل به یک یا چند مسئله قابل ارائه در مسابقات خواهد شد.


با توجه به چالش هدف، افراد فعال در حوزه مورد نظر، افراد مستعد و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در راستای حل چالش مطرح شده جهت شرکت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند.

مسابقات به صورت حضوری و طی یک الی دو روز برگزار می شود و افراد برتر همان روز جوایز خود را دریافت خواهند کرد. لازم به توضیح است ثبت نام در مسابقات به صورت تیم های دو الی چهار نفره انجام خواهد شد.

روند برگزاری Fintech Challenge

این دوره از مسابقات با تمرکز بر فناوری های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار شده و چالش های اصلی در این حوزه انتخاب خواهد شد.

کلیه تیم ها و استارتاپ های علاقه مند به حضور در این مسابقات بدون هیچ محدودیتی می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

این دوره از مسابقات شامل دو مرحله می باشد.

در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم ها مورد سنجش قرار میگیرد بدین صورت که تعدادی چالش واقعی در حوزه بانکی دریافت کرده و حدود ۸ ساعت وقت برای حل این مسائل دارند. بر اساس تصمیم تیم داوری حدود ۱۰ الی ۱۵ تیم برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد.

در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت بدین صورت که هر تیم یک ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانکی را در قالب یک ارائه ۱۰ دقیقه ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهد کرد. لازم به ذکر است تیم داوری شامل افراد متخصص فنی و شرکت های سرمایه گذار فعال در این حوزه می باشند.

با توجه نمره فنی هر تیم در مرحله اول و نمره ایده پردازی هر تیم در مرحله دوم تیم های برتر مشخص خواهند شد و جوایز نقدی خود را دریافت خواهند کرد.

علاقمندان تا  ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ برای ثبت نام فرصت دارند.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *