رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

ارایه‌کنندگان خدمات اینترنت باید مستندات خود را برای تغییر تعرفه به رگولاتوری ارایه کنند

تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۸

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه شرکتهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت باید دلایل و مستندات خود را برای افزایش تعرفه خدمات به رگولاتوری ارایه کنند، گفت: درصورت ارایه دلایل و مستندات محکم و کارشناسی شده، این موضوع در این سازمان بررسی شده و قطعا در تصمیم‌گیری کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات موثر خواهد بود.
حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعرفه خدمات اینترنت را موضوعی کارشناسی دانست و گفت: شرکتهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت باید دلایل و مستندات خود را برای افزایش تعرفه خدمات به رگولاتوری ارایه کنند.
وی درباره اظهارات برخی از شرکتهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت درباره لزوم افزایش قیمت اینترنت تصریح کرد: موضوع افزایش تعرفه خدمات اینترنت باید از ابعاد مختلف بررسی شود و شرکتهای ارایه‌دهنده این خدمات به جای طرح موضوع در رسانه‌ها دلایل و مستندات خود را به رگولاتوری ارایه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.
معاون وزیر ارتباطات اظهار کرد: درصورت ارایه دلایل و مستندات محکم و کارشناسی شده، این موضوع سازمان رگولاتوری بررسی شده و قطعا در تصمیم‌گیری کیمسیون تنظیم مقررات ارتباطات موثر خواهد بود.

منبع: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات


درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *