معرفی وبسایت؛

ثبت رایگان آگهی در پیام اول

تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷

پیام اول یک سایت درج آگهی رایگان است.

پیام اول تمامی گروه های شغلی، خدماتی و صنفی را با توجه به موقعیت جغرافیایی به تفکیک استان، شهر، منطقه و محله در سایت قرار داده و صاحبین مشاغل  می توانند بسته به نوع شغل و موقعیت خود، اطلاعات را در سایت مرجع ثبت کرده و برای رساندن خدمت خود به بازار هدف تلاش کنند.

با توجه به نیروی متخصص و تلاش شبانه روزی سایت پیام اول آگهی ها در کمتر از دو هفته در جایگاه های قابل قبولی در موتورهای جستجوی اینترنتی قرار می گیرد.

قانون مندی کسب و کار اینترنتی سایت نیازمندی‌های پیام اول
کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پیام اول نو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی :

سایت پیام اول برای سفارشات ثبت آگهی در سایت مرجع اصناف و معرفی مشاغل و برخی خدمات وب سایت، اطلاعاتی مانند عکس، شماره های تماس، آدرس و توضیحات مختصری از خدمات ارائه شده در کسب و کار … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند اطلاعات آگهی های رایگان و ویژه قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای ایجاد شده توسط سایت پیام اول جزئی از اموال سایت پیام اول محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت پیام اول و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

ثبت و ارسال سفارش :

– کاربران در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانند سفارش آگهی خود را ثبت کرده و آگهی ها کمتر از ۴۸ ساعت بعد از بررسی مدیر محتوای سایت آگهی در سایت نمایش داده می‌شود.

– برای دیدن تمامی آگهی های ثبت شده لازم است زمان ثبت نام آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق ثبت نمایید.

– در صورت بروز مشکل در فرآیند سفارش ویژه آگهی مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، سایت پیام اول هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی:

سایت پیام اول با پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری کاربران را تنها نخواهد گذاشت و به تمامی سوالات در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود.

 

 

۴ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.