تحقق توسعه کسب‌و‌کارهای کشور از مسیر توسعه صنعت مارکتینگ؛

مرکز نوآوری آو؛ عضو  جدید خانواده دی.ان.ای یونیون افتتاح شد

تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷

مرکز نوآوری آو  (AAV Innovation Center) عضو جدید خانواده‌ی  dnaunion  افتتاح شد.

گروه dnaunion (دی.ان.ای یونیون) از پیشگامان صنعت بازاریابی و تبلیغات در ایران، در راستای عمل به رسالت خود “توسعه کسب ‌و‌کارهای کشور از مسیر توسعه صنعت مارکتینگ” ، اقدام به راه‌اندازی “مرکز نوآوری آو” کرده است.‌‌‌ به همین مناسبت نشست خبری در روز یکشنبه ۳۰ دی ماه  با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف برگزار شد.

در این نشست خبری “ناصر پاشاپور نیکو، دارنده‌ی نشان عالی رهبران کارآفرین و مدیرعامل گروه dnaunion “، “فریدون کورنگی مدیرعامل مپس (شریک تجاری استراتژیک مرکز نوآوری آو)” و “شایان شلیله مشاور هیات مدیره  dnaunion” حضور داشته و به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.


در این نشست خبری عنوان شد:”مرکز نوآوری آو” به عنوان عضو  جدیدی از خانواده‌ی dnaunion ، با تاکید بر نوآوری، سعی در ایجاد و استفاده از سرویس‌های نسل آتی مارکتینگ با کمک افراد “تکنولوژی محور” و نوآور دارد.

مارکتینگ رکن اساسی و مهمی در توسعه هر کسب‌وکاری‌ست، طی چند سال گذشته با نفوذ تکنولوژی‌های جدید، صنعت مارکتینگ دستخوش تحولات بسیاری شده اما متاسفانه تکنولوژی‌های نوین صنعت مارکتینگ، پیشرفت و توسعه چندانی در کشورمان نداشته است.

در همین راستا پس از بررسی چالش‌ها و پتانسیل‌های موجود، “مرکز نوآوری آو” در صدد آن است تا با بکارگیری تکنولوژی‌های نو به مشتریان خود کمک کند تا گامی موثر در جهت پیشبرد، توسعه و انتقال خدمات خود به ترازی بالاتر بردارند.

رویکرد بکار رفته در مرکز نوآوری آو  باعث می‌شود؛ مشتریان گامی موثر در جهت توسعه کسب وکارهایشان با بکارگیری روش‌های نوین تکنولوژی بردارند. همچنین این مرکز؛ مشتریان، صاحبان برند، فعالان حوزه مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار را برای انتقال و تبدیل شدن  به نسل آتی حوزه فعالیت‌شان همراهی خواهد کرد.

مشاوران حاضر در این مرکز نوآوری آو همگی جزء افراد نوآور و با تجربه‌ی حوزه فعالیت خود هستند. کسانی که با کوله باری از تجربه درخشان در حوزه تکنولوژی قصد دارند، دستاوردهای‌شان را به کسب وکارهای فعال بازار ایران ارائه کنند.  کسب وکارهایی که  برای دریافت سود بیشتر و ارتباط بهتر با مخاطبان به  تکنولوژی نیاز دارند. چون زندگی مشتریان و مصرف کنندگان امروزی با تکنولوژی گره خورده و جدایی از آن برایشان غیرممکن شده است.

براین اساس مشتریان و صاحبان برند  با بکارگیری تکنولوژی می‌توانند، کالاها و خدمات خود را بهتر به مخاطبان معرفی  ‌کنند و از این طریق به فروش بیشتر و با صرفه دسترسی پیدا کنند.

همچنین مشتریان و صاحبان برند  با بکارگیری تکنولوژی؛  کسب وکارشان را به برندی موفق تبدیل خواهند کرد. برندی که کسب وکارها را تبدیل به نسل آینده حوزه فعالیت‌شان خواهد کرد. بازار آینده از آن برندهایی‌ست که چنین رویکردی را از قبل پیش بینی و زیرساخت‌های تکنولوژی را در کسب وکارشان نهادینه کرده‌اند.

مرکز نوآوری آو؛ با تاکید بر به کارگیری نوآوری و  تکنولوژی، مسیرهای اجرای ایده‌های خلاقانه را در این حوزه به کسب وکارها نشان خواهد داد.

AAV Innovation Center  خدمات مختلفی را به مشتریانش ارائه خواهد کرد. این خدمات شامل:

 یک: سرمایه گذاری بر ایده‌های خلاقانه‌ و نوآورانه  استارتاپی با رویکرد تکنولوژی در حوزه‌های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار.

ایده‌های که قابلیت بکارگیری و عملیاتی‌شدن در امور کسب وکارها و فعالان عرصه مارکتینگ و تبلیغات و تحقیقات بازار کشور را داشته باشند. چنین ایده‌هایی باید با زندگی عموم جامعه همخوان بوده و قابلیت بکارگیری توسط آنها را هم داشته باشد. چنین ایده‌های در بازار ایران به ندرت  مشاهده شده و کمتر استارتاپی در حوزه تکنولوژی مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار فعالیت‌ می‌کند. این کمبود به خوبی از طرف گروه dnaunion حس شده و یکی از اهداف راه اندازی مرکز نوآوری آو کمک به بهبود وضعیت صنعت مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار کشور بوده است.

دو: تعریف خدمات جدید با رویکرد تکنولوژی و نوآوری  پس از شناسایی نیاز کسب وکارها.

بسیاری از کسب وکارها با توجه به تغییر سبک زندگی مصرف کنندگان و مشتریانشان نیاز به تعریف خدمات جدیدی دارند که با بکارگیری تکنولوژی استفاده از آنها راحت تر باشند و مخاطبان ارتباط بهتری با خدمات برقرار کنند.

سه: ارائه مشاوره به مشتریان و صاحبان برند در بکارگیری روش‌های نوین تکنولوژی و نوآوری.

وجود مرکزی که از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مطلع و امکان ارائه آن‌ها را به صاحبان برند داشته باشد، از اتفاقات مورد نیاز بازار داخلی کشورمان است.

چهار: کمک به مشتریان و صاحبان برند در بکارگیری تکنولوژی های نو در درک عمیق نیازهای مصرف کنندگان.

درک عمیق نیاز مصرف کنندگان از دغدغه‌های مهمی‌ست که مرکز نوآوری آو برای آن ایده‌های متفاوتی دارد که کسب وکارهای می‌توانند، از آنها استفاده کنند.

پنج: ارائه مشاوره در زمینه  انتقال خدمات فعلی به خدمات نسل آتی.

چنین مشاورهایی به مشتریان کمک می‌کند تا جایگاه خوبی را در میان نسل آینده حوزه فعالیت‌شان بدست بیاورند.

شش:  برگزاری ایونت‌های متناسب در حوزه فعالیت. چنین ایونت‌هایی به فعالان در جهت برقراری ارتباط بهتر کمک بسزایی خواهد کرد.

شایان ذکر است؛ این نشست خبری با بیان اینکه مرکز نوآوری آو در نگارش کمپین‌هایی با رویکرد تکنولوژی و نوآوری و توسعه خدمات حوزه مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات بازار به فعالان این عرصه در کشور کمک خواهد کرد، همچنین گروه dnaunion نوید روزهای بهتری را به فعالان صنعت مارکتینگ کشور می‌دهد، به پایان رسید.

آدرس وبسایت مرکز نوآوری آو: http://aavinnovation.com/

 

 

 

 

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *