معرفی وبسایت؛

فروشگاه اینترنتی کیک تولد (کیکانه) در اصفهان شروع به کار کرد

تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷

استارتاپ کیکانه به عنوان بازار اینترنتی کیک تولد و زیر نظر شتاب‌دهنده برناک (به عنوان اولین استارتاپ این مجموعه) شروع به کار کرد.

وبسایت کیکانه که در ابتدا با محوریت موضوعات مربوط به جشن و کیک تولد آغاز به کار کرده بود، پس از استقبال کاربران و محبوبیت محتوای تخصصی وبسایت، اقدام به خلق ارزش‌های اضافی برای کاربران، در حیطه کاری خود نمود. به این ترتیب کیکانه، در کنار ادامه دادن به تولید محتوای تخصصی به عنوان مرجع کیک و جشن تولد فارسی، به یک فروشگاه اینترنتی نیز تبدیل شد.

کیکانه یک پلتفرم اینترنتی برای فروش کیک تولد است. شیرینی‌سراها، قنادی‌های سطح شهر و حتی کیک‌پزهای خانگی از هر شهر و استان می‌توانند به عنوان فروشنده در کیکانه فعالیت کنند و محصولاتشان را برای فروش در این فروشگاه اینترنتی قرار دهند، کمپین و حراجی برگزار کنند، به مناسبت‌های مختلف تخفیف ارائه دهند، با بهبود کیفیت محصولاتشان، نظر خریداران را جلب کنند و با راهکارهای مختلف به کسب درآمد بپردازند و درآمدشان را افزایش دهند. خریداران نیز از هر شهر و استان می‌توانند با توجه به فروشندگان مختلف و مدل‌های گوناگون آنها و نیز با در نظر گرفتن معیارهای خودشان (قیمت، کیفیت کیک تولد، کیفیت تحویل و …) یک انتخاب ساده، لذت‌بخش و به‌صرفه داشته باشند.


به این ترتیب این فروشگاه اینترنتی علاوه بر ارزش آفرینی برای خریداران و مشتریان، به خلق ارزشهایی چون اینترنتی کردن فروشگاه‌های فیزیکی و سنتی، و گام برداشتن در جهت اهداف ایجاد شهرهای الکترونیکی، و نیز کارآفرینی با تمرکز بر مشاغل خانگی می‌پردازد.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *