معرفی وبسایت؛

مکتبینو؛ موتور جستجوگر محتوای آموزشی

تاریخ انتشار: ۳ هفته پیش

مکتبینو موتور جستجوگر محتوای آموزشی در حوزه آموزش کامپیوتر است.

از دوره های آموزشی ارائه شده در مکتبینو می توان به دوره های برنامه نویسی، طراحی سایت، شبکه و امنیت، علوم پایه و برنامه های کاربردی اشاره کرد.

مکتبینو براساس دوره های آموزشی فعالیت می کند و نتایج تخصصی را برای کاربران فراهم می آورد.

مکتبینو با برترین سایت های آموزشی کشور همکاری مستقیم دارد. زمانی که کاربران به سایت مراجعه می کنند و آموزش مورد نظر خود را جستجو کرده و یا در دسته بندی ها آموزش مورد نظر خود رو پیدا می کنند می توانند تمامی توضیحات تخصصی، سرفصل ها و حتی اطلاعاتی مثل میزان ساعت آموزش، حجم و نوع  آن را مشاهده کرده و به مقایسه آموزش مورد نظر خود با سایر دوره های اموزشی منتشر شده در دیگر سایت ها بپردازند.

در آخر و پس انتخاب نهایی دوره آموزش، کاربران می توانند با استفاده از لینک مستقیم که در صفحه هر دوره قرار دارد به سایت اصلی مراجعه کرده و به راحتی و در کمترین زمان ممکن بهترین دوره آموزشی را برای خود تهیه کنند.

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

  1. سلام وای چ باحال من دنبال ی همچین سایتی میگشتم و سراغشم رفتم و به تمام دوستان و کسانی که به دوره های آموزشی نیاز دارن حتما سراغش برن چون خیلی مفیده. البته جای پیشرفت داره چون فعلا تعداد محدودی دوره درونش ثبته و نیاز به حمایت ما علاقه مندان نیاز داره و خیلی هم از سایت وبنا متشکرم که به خوبی سایت های نوپا و جدید رو به خوبی معرفی میکنه خیلی کارتون عالیه با همین فرمون برین جلو. با تشکر

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.