شعبه مجازی بانک صادرات ایران در اینترنت افتتاح شد

تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۸۵

وبنا – سیستم بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران بمنظور ارایه خدمات سریع، آسان و با کیفیت راه‌اندازی و کلیه مشتریان این بانک از اقصی نقاط جهان می‌توانند با ورود به سایت اینترنتی بانک صادرات ایران از این خدمت نوین بهره‌مند گردند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران بمنظور ارایه خدمات سریع، آسان و با کیفیت، سیستم بانکداری اینترنتی این بانک راه‌اندازی و کلیه مشتریان سپهری می‌توانند با ورود به سایت بانک صادرات ایران به آدرس http://www.saderbank.com از خدمات اینترنتی این بانک استفاده نمایند.
بر این اساس کلیه دارندگان حسابهای سپهر بدون هیچگونه محدودیت و اولویت بندی می‌توانند از طریق ورود به بخش خدمات اینترنتی سایت بانک صادرت ایران درخواست عضویت نموده و با مراجعه حضوری به شعبه انتخابی پس از فعال‌سازی کد کاربری خود و دریافت دستگاه رمز ساز، عملیات بانکی مورد نیاز را در هر مکان و در هر زمان از طریق اینترنت انجام دهند.
گفتنی است امکان ارایه خدمات اینترنتی به کلیه صاحبان حسابهای سپهری و بالا بودن ضریب امنیتی که از هرگونه نفوذ و دخل و تصرف غیر مجاز جلوگیری خواهد نمود از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد سیستم اینترنتی بانک صادرات ایران است.
لازم به ذکر است شعبه مجازی بانک صادرات در مرحله نخست خدمت رسانی خود قادر به اطلاع‌رسانی وضعیت حساب، ارایه صورتحساب و انتقال وجه بین حسابهای سپهری مشتریان خواهد بود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *