نحوه‌ی پیگیری فیلترینگ اشتباهی سایت‌ها اعلام شد

تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۸۵

وبنا – مدیر کل روابط عمومی ‌وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: افرادی که در فیلتر شدن سایت خود مشکل دارند، می‌توانند با شماره‌ی فکس اعلام کنند تا پیگیری لازم از سوی وزارت ارتباطات به عمل آید.
محمود هراتیان‌نژادی در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی نحوه‌ی پیگیری کسانی که سایت آن‌ها به اشتباه فیلتر شده است، اظهار کرد: بر روی سایت وزارت ارتباطات یک شماره‌ی فکس اعلام شده است و افرادی که در فیلتر شدن سایت خود مشکل دارند، می‌توانند با این شماره‌ی فکس اعلام کنند تا پیگیری لازم از سوی وزارت ارتباطات به عمل آید.
مشاور وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات افزود: این شماره مربوط به فکس دفتر مدیر کل اجرایی فن‌آوری اطلاعات وزارت ارتباطات است و در صورت دریافت مشکل در این زمینه، هم به شرکت فن‌آوری اطلاعات در وزارت‌خانه و هم به کمیته‌ی تعیین مصادیق فیلترینگ برای پیگیری اعلام خواهد شد تا مشخص شود سایت مذکور به چه علتی فیلتر شده است.
به گزارش ایسنا، بر روی سایت وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با آدرس http://www.ict.gov.ir در بخشی با عنوان فیلترینگ سایت آمده است: «اگر فکر می‌کنید سایت شما یا کسی که می‌شناسید، اشتباها فیلتر شده است، می‌توانید اعتراض خود را به نمابر ۰۲۱۸۸۴۲۹۲۶۷ – دفتر مدیر کل محترم اجرایی فن‌آوری اطلاعات – ارسال و از آن طریق پیگیری فرمایید».

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *