قوانین و مقررات جشنواره وب و موبایل ایران بروزرسانی شد

تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷

برای بهبود و تسهیل فرایند های کاری جشنواره وب و موبایل ایران، قوانین و مقررات وبسایت به کمک مجموعه حقوقی آپلا (از همکاران برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران) بازبینی شده است.این قوانین شامل سه بخش ” فوانین و مقررات ” ، ” حریم خصوصی ” و ” شرایط استفاده ” می باشند که در این پست قوانین و مقررات را شرح داده ایم.
از شما تقاضا داریم جهت آگاهی کامل از این موارد صفحات قوانین جشنواره را به دقت مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات
این متن به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار هیچ تفاوتی با نسخه مکتوب ندارد.

جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگترین و مستقل ترین جشنواره در حوزه فعالیت های وب و موبایل می کوشد تا با تجمیع امکانات موجود بستری را برای شکوفایی و معرفی فعالان و متخصصان این حوزه مهیا نماید، لذا شرکت کنندگان در این جشنواره می بایست خود را متعهد به اصولی نمایند که رعایت آن اصول موجبات شکوفایی هرچه بیشتر صنعت فناوری اطلاعات ایران گردد. از این رو تمامی شرکت کنندگان در بخش های گوناگون جشنواره وب و موبایل ایران موارد ملزم به رعایت موارد زیر می باشند. شرکت در جشنواره و کاندیداتوری اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی به معنای پذیرش این شرایط بوده و در صورت احراز عدم شرایط از طرف جشنواره وب و موبایل ایران، دبیرخانه جشنواره حق اعتراض و اقدامات حقوقی را برای خود مفروض و محفوظ می دارد.


تعاریف :
جشنواره : جشنواره وب و موبایل سال ۱۳۹۷ ایران که از مهرماه آغاز و در بهمن ماه پایان می یابد.

شرکت کننده : کلیه کاربرانی که در سایت جشنواره به عنوان شرکت کننده ثبت نام کرده اند.

کاربر : کلیه بازدید کنندگان وبسایت جشنواره.

نمایه : محیط و داشبورد کاربری هر شرکت کننده.

اختیارات جشنواره :
جشنواره می تواند وبسایت خودرا بدون اطلاع قبلی به کاربر، به حالت تعلیق به هر منظور در آورد.
وبسایت جشنواره این حق را برای خود دارا می باشد که در تمامی محتوا تولید شده و اطلاعات دریافت شده از کاربر بررسی های لازم را به منظور عدم تطابق محتوی آنها با مصادیق مجرمانه انجام دهد.
تعهدات جشنواره :
جشنواره متعهد است حداکثر توان خود در جهت صیانت از اطلاعات کسب و کارهای موجود در وبسایت را به کار گیرد.
جشنواره متعهد است روند داوری را دقیقا مطابق آیین نامه های داوری موجود در وبسایت انجام دهد.
جشنواره متعهد است اطلاعات موجود در وبسایت از کسب و کارهارا به هیچ شخص ثالثی اعم از حقوقی و یا حقیقی واگذار نکند مگر با درخواست دستگاه های ذیصلاح.
رفع مسئولیت :
جشنواره هیچ مسئولیتی در قبال نوع کاربری کسب و کارهای ثبت شده در جشنواره را ندارد و مسئولیت نوع کاربری و محتوای آنها، کاملا بر عهده خود کسب و کارها می باشد.
منظور از محتوا در این وبسایت، هرگونه محتوای وارد شده توسط کاربر است. جشنواره هیچ مسئولیتی در قبال محتوی تولید شده توسط کاربر ندارد و مسئولیت آن تماما متوجه خود کاربر است.
ممکن است وبسایت جشنواره در وبسایت های دیگر به منظور تبلیغ قرار گرفته باشد. جشنواره هیچ مسئولیتی در قبال این وبسایت ها ندارد.
جشنواره هیچ مسئولیتی در قبال محتوی سایت های شرکت کننده در جشنواره برای کودکان زیر ۱۸ سال ندارد.
امنیت :
جشنواره هیچ تضمینی در خصوص اطلاعات کسب و کارهای قرارگرفته در سایت و همچنین خسارات ناشی از به خطر افتادن اطلاعات نمی دهد و تنها تلاش حداکثری خودرا جهت صیانت از اطلاعات اعمال می نماید.
جبران خسارت :

کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات ، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین جشنواره مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود جشنواره تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت جشنواره هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.
تمامی اطلاعات ذخیره شده توسط جشنواره تحت شرایط ماده ۸ قانون تجارت الکترونیک ذخیره می شوند.
مالکیت مادی و معنوی :
تمام محتویات وبگاه جشنواره از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌ها و… متعلق به جشنواره وب و موبایل ایران است و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی است. همچنین هیچ یک از محتویات این سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نیست. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای جشنواره وب و موبایل ایران را محفوظ می‌دارد.

حل اختلاف :
این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای داوری انجمن کسب و کار های اینترنتی ارجاع می‌شود. نظر شورای داوری قطعی‌ و لازم‌الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.

فورس ماژور :
هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و …

حریم خصوصی :
جشنواره موظف به صیانت از داده های کاربران است. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه، از شرایط و ضوابط حریم خصوصی مطلع شوید.

شرایط استفاده :
کاربران در جهت استفاده از وبسایت جشنواره، ملزم به رعایت شرایط استفاده خاصی هستند . شما میتوانید با مراجعه به این صفحه، از این شرایط مطلع شوید.

مکاتبات :
کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف جشنواره وب و موبایل ایران از طریق ایمیل به نشانیinfo@iwmf.ir می‌باشد و مطابق ماده ۶ و ۱۲ قانون تجارت این مکاتبات رسمیت لازم و قانونی را دارا می باشند.

تغییرات :
شرایط و ضوابط حاضر ممکن است تغییر کند و جشنواره حق اصلاح این شرایط را در هر زمان و به هر صورت، به صرف تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی، حفظ می نماید. شرایط و ضوابط جدید از تاریخ انتشار در وب سایت، بر نحوه استفاده از آن اعمال خواهد شد، و ممکن است نسبت به داده ها و اطلاعات کاربری و تنظیمات پیشین مؤثر باشد. استفاده از وب سایت حاضر بیانگر پذیرش تمامی موارد اصلاحی است.

شما می توانید با مراجعه به صفحات حریم خصوصی و شرایط استفاده از مفاد آن ها مطلع شوید.
محتویات این صفحه تا زمان تغییر با بروزرسانی آن معتبر و لازم الاجراست.
درصورت وجود هرگونه سوال در مورد قوانین این صفحه، می توانید از طریق وبسایت آپلا، سوال خودرا مطرح کنید.

آپلا یکی از همکاران برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران است که به عنوان، مرجع حقوقی کسب و کارهای نوپا در حوزه حقوق تجارت الکترونیک فعالیت میکند .

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *