نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸ امسال میزبان چهار نشست تخصصی است ​

تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷

چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ با حضور شرکت های دولتی و خصوصی در مدت چهار روز برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امسال نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست های تخصصی در پنل های گوناگون است.

پنل شماره یک که روز چهارشنبه از ساعت۱۵ تا ۱۶:۳۰ در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود موضوع «اینترنت اشیاء ، فرصت‌ها و چالش‌ها» را بررسی می کند که مدیریت آن به عهده مهدی روحانی نژاد مدیر گروه علمی تحلیلی طیف است. در این نشست حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.

پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می شود.


پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها» مدیریت آنرا حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عهده دار است. در این پنل سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می شود.

پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT» نیز روز شنبه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ با مدیریت سجاد بنابی دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ از چهارشنبه ۱۱مهر تا شنبه ۱۴ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور ۲۳۰ شرکت از بخش خصوصی، ۱۶ شرکت از بخش دولتی و ۲۰ شرکت خارجی برگزار می‌شود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *