آپلا؛ همراه حقوقی همیشگی استارتاپ ها

تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

آپلا، سامانه آنلاین ارائه خدمات حقوقی برای استارتاپ ها و شرکت های IT است.

از اولین گام شروع یک استارتاپ که توافق بین همبنیان گذاران آن است تا جلوتر که موضوعاتی مانند ثبت شرکت، مذاکره با سرمایه گذار، جذب نیرو و … می باشد، هر استارتاپی درگیر با مسائل حقوقی می شود.

آپلا برای هر قدم یک استارتاپ و مسائل حقوقی آن، راهکار دارد. استارتاپ ها می توانند از خدمات مشاوره ای آپلا برای جلو بردن مسائل حقوقی شان از جمله آگاهی از قوانین خاص بعضی حوزه ها، مذاکرات حقوقی و تنظیم توافقات حقوقی استفاده کنند.


همچنین از بانک قراردادهای آپلا، می توانند قراردادهای مهم و پرکاربرد برای استارتاپ ها را تهیه کنند و اگر نیاز به تنظیم یا بررسی قراردادی بصورت اختصاصی دارند، سفارش دهند.

شعار آپلا، افزایش آگاهی حقوقی اکوسیستم استارتاپی ایران است و به همین جهت، در بلاگ آپلا، مقالات فراوانی درباره مسائل حقوقی استارتاپ ها و شرکت ها نوشته شده که برای همه فعالین اکوسیستم استارتاپی راهگشا هستند.

از دیگر ویژگی های آپلا، بخش سوالات حقوقی آن است که کاربران می توانند سوالات حقوقی خود را در سایت ثبت کرده و پاسخش را از کارشناس حقوقی آپلا بگیرند.

آپلا به جهت آنکه استارتاپ های ایران با پایه حقوقی استواری ایجاد شوند، نمونه قرارداد بین همبنیانگذاران یک استارتاپ را بصورت رایگان در وبسایت خود منتشر کرده است که از بخش بانک قراردادها قابل دانلود است.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *