سایت تله کام هشتم آغاز به کار کرد

تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

وبنا – پایگاه اینترنتی نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات ، ارتباطات و تکنولوژی اطلاع رسانی موسوم به ایران تله کام ۲۰۰۷ بصورت رسمی آغاز بکار کرد.
به گزارش ستاد خبری ایران تله کام ۲۰۰۷ : این نمایشگاه که به عنوان مهم ترین رویداد در عرصه مخابرات و ارتباطات کشورمان، هشتمین دوره خود را تجربه می کند، از این پس در پایگاه اینترنتی به آدرس http://www.Telecomexh.com قابل دسترسی عموم علاقه مندان است و ضمن معرفی تاریخچه تله‌کام، به ارائه آخرین رویدادها و اخبار مربوط به نمایشگاه و تصاویر متنوع مربوط به آن خواهد پرداخت.
این گزارش می افزاید : بازدیدکنندگان می توانند در ابتدای ورود زبان مورد علاقه خود را از میان فارسی وانگلیسی انتخاب کرده و سپس اطلاعات کاملی از تله کام اول تا هشتم از جمله آمار دقیق شامل تعداد بازدیدکنندگان ، فضاهای نمایشگاه ، کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه ها و همچنین شرکت های غرفه دار در دوره های مختلف را دریافت کنند.
بنابر این گزارش : معرفی ابعاد و اهداف برگزاری نمایشگاه تله کام این دوره به همراه اطلاعات لازم برای رزرو غرفه ، زمان برگزاری و نحوه و زمان ثبت نام در نمایشگاه نیز از دیگر موارد قابل دسترسی در این پایگاه بشمار می رود.
همچنین فرم ها و اطلاعات لازم برای ثبت نام در نمایشگاه تله کام نیز از طریق این سایت در دسترس است.
گفتنی است نمایشگاه تله کام هشتم ، ۶ لغایت ۹ آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه تله کام هشتم، چهارم مهر ماه جاری اعلام شده است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *