با حضور وزیر ارتباطات: امضای دو‌ تفاهمنامه برای تامین سرمایه کسب و‌ کارهای نوپای بوشهر

تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

دو تفاهمنامه برای تامین سرمایه در کسب و کارهای نوپا در بوشهر با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به امضا رسید.

به گزارش وبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز (جمعه) عصر با حضور وزیر ارتباطات در بوشهر تفاهمنامه سه جانبه ای میان اداره کل ارتباطات و ‌فناوری اطلاعات استان بوشهر، یکی از شرکت های شتاب دهنده و پارک علم و‌ فناوری بوشهر به امضا رسید.

مطابق این تفاهمنامه شتابدهنده دیموند متعهد شد تا به کسب و کارهای نوپای استان بوشهر خدماتی چون آموزش و مشاوره های حقوقی و مالی ارایه کند.


همچنین طی تفاهمنامه دیگری مقرر شد با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر پلتفرمی با موضوع تامین مالی جمعی یا همان کراود فاوندینگ به کسب و کارهای نوپا معرفی شود.

مطابق این تفاهمنامه در این پلتفرم ۱۴۰ سرمایه گذار به کسب و کارهای نوپای استان بوشهر معرفی می شوند و بعد از تکمیل بانک اطلاعات کامل این کسب و کارهای نوپا این تفاهم‌نامه به اجرا در می آید.

وزیر ارتباطات در سفر دو روزه خود به استان بوشهر ضمن سفر به شهرستان های عسلویه، جم، بوشهر، دیلم، گناوه و دشتستان، وضعیت ارتباطی موجود را در بازدید میدانی مورد بررسی قرار داد.

بر اساس این گزارش در طی این سفر مقرر شد پنج طرح و ۴۴ پروژه ذیل آن مثل ایجاد رینگ فیبر نوری در شهرها، ارتقا یا تکمیل پوشش مناطق روستایی، تکمیل پوشش جاده ها، تجهیز دیتاسنتر و توسعه اشتغال مبتنی بر فناوری اطلاعات در استان بوشهر تا پایان سال به اجرا گذاشته شود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.