سایت ساز وبزی استارتاپی که طراحی سایت بدون کدنویسی را ممکن کرد

تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۷

برای نمایش نمونه کارهای خود، معرفی کسب و کار خود یا فروش آنلاین محصولات خودتان نیاز به یک وب سایت دارید؟ وبزی یک سایت ساز قدرتمند است که به شما امکان طراحی یک سایت کاملا منحصر به فرد و مطابق سلیقه خودتان را به شما می دهد. با وبزی شما محدود به انتخاب چند قالب نیستید و می توانید با سلیقه خودتان سایتی که دوست دارید را درست کنید.
وبزی مانند یک زمین بازی است. جایی که هیچ محدودیتی برای خلاقیت شما وجود ندارد و به راحتی می توانید ایده های بی پایان خودتان را به تحقق ببخشید.

طراحی سایت بدون محدودیت برای خلاقیت شما

به آسانی با کشیدن و رها کردن می توانید یک وب سایت کامل را صفر تا صد طراحی کنید. ساخت سایت با سلیقه خودتان زمان زیادی از شما نمیگیرد و با استفاده از خلاقیت خودتان می توانید دقیقا همان سایتی که دوست دارید را طراحی کنید.

از همه مهمتر: شما می توانید ظاهر هر قسمت را با سلیقه خودتان طراحی کنید. به عنوان مثال شما می توانید رنگ یک دکمه را تغییر دهید، دور دکمه را گرد کنید، برای آن سایه یا کادر در نظر بگیرید و خیلی کارهای دیگه. همچنین شما می توانید متن ها و تصاویر هر قسمت را تغییر دهید. کنترل کامل سایت در دستان شماست و می توانید هر تغییری که دوست دارید در سایت خودتان ایجاد کنید.


به رتبه بالای گوگل صعود کنید

هر چقدر هم سایتی که درست میکنید زیبا و حرفه ای باشد اگر توسط دیگران دیده نشود مثل این میمونه که سایتی اصلا وجود ندارد. وبزی با استفاده از الگوریتم های پیشرفته سایت شما را برای گوگل بهینه می کند تا بعد از ایجاد سایت خودتان به راحتی توسط گوگل شناسایی بشید و در صفحات بالای گوگل قرار بگیرید.

کاربران موبایل را از دست ندهید

سایت های ساخته شده با وبزی کاملا برای گوشی های همراه بهینه است. امروزه تعداد کاربران گوشی های همراه بیشتر از هر زمان دیگری است و داشتن یک سایت بهینه برای موبایل یک ضرورت است نه یک انتخاب. علاوه بر این، بهینه بودن سایت برای موبایل باعث جذب کاربر بیشتری از گوگل می شود.

وبزی را هفت روز رایگان آزمایش کنید

در صورتی که به این نتیجه رسیدید که شما هم نیاز به ساخت یک سایت حرفه با استفاده از سایت ساز وبزی دارید چرا در ابتدا خودتان سایت ساز وبزی را امتحان نکنید؟ برای ایجاد سایت خودتان با استفاده از سایت ساز وبزی کافیست وارد نشانی اینترنتی زیر شوید.
webzi.ir

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *