تعرفه برخی خدمات ارتباطی کم شد

تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۷

معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت ارتباطات زیرساخت ایران اعلام کرد: تعرفه خدمات «هم مکانی» در مرکزهای استانی کاهش یافت و برای اجرا ابلاغ شد.

به گزارش وبنا به نقل از ایرنا ، خدمات هم مکانی خدماتی امن، کارآمد و پیشرفته برای شرکت ها، سازمان ها، نهادها، شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و به طور کلی صاحبان سرورهای اختصاصی است که به داشتن فضایی امن، استاندارد و پایدار با شبکه ای قدرتمند و سریع برای نگهداری سرورهای خود تمایل دارند.

معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت ارتباطات زیرساخت ایران امروز (چهارشنبه) خبر داد: تعرفه خدمات هم مکانی به روز رسانی شد و تعرفه ارائه این خدمات در مراکز ارتباطی استان ها در مقایسه با تهران ۲۵ تا ۳۸ درصد برای هر «راک» کاهش یافت.


راک محفظه ای است که سرور یا تجهیزات شبکه مثل سوییچ، روتر و مودم در آن قرار می گیرد.

به گزارش شرکت ارتباطات زیرساخت، «نرگس طاهری» یادآوری کرد: پیش از این تعرفه هر راک کامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراکز ارتباطی این شرکت در همه شهرها به طور یکسان ۸۰ میلیون ریال محاسبه می شد.

وی افزود: در مصوبه جدید این تعرفه برای مراکز ارتباطی شرکت در شهرهای شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، بومهن و اهواز ۶۰ میلیون ریال و برای سایر مراکز ارتباطی شرکت ۵۰ میلیون ریال شده است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *