دهمین دوره جشنواره وب‌وموبایل ایران با اختتامیه‌ای متفاوت

تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

این روزها تمام تمرکز دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران بر روی مراسم اختتامیه است تا رویدادی با شکوه در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه برگزار کند. سخنران‌های مراسم اختتامیه در شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌شوند و در ادامه به خلاصه‌ای از اتفاق‌های مهم رویداد اختتامیه می‌پردازیم:

سخنرانی‌ها

بیش از ۱۵ نفر از مدیران و افراد سرشناس حوزه وب و موبایل در این رویداد سخنرانی خواهند داشت و در مورد تجربه‌های خود در شرکت‌های برتر و مقابله با چالش‌های پیش‌رو صحبت خواهند کرد.

پنل‌های گفتگو

سه پنل جذاب و حاشیه برانگیز با موضوعات پول‌های مجازی، صنعت بازی و چالش‌های استارتاپ‌ها در نظر گرفته شده است که با حضور متخصصان هر بخش تشکیل می‌شود.


کارگاه های تخصصی

بیش از ۱۰ کارگاه آموزشی در مورد مسائل مختلفی مانند دیجیتال مارکتینگ، پرداخت‌های آنلاین و فناوری‌های روز دنیا در این رویداد برگزار خواهد شد.

فضای نمایشگاهی

بیش از ۱۰ شرکت فعال در حوزه آنلاین در فضای نمایشگاهی اختتامیه حضور دارند و به معرفی خدمات خود می‌پردازند.

نمایشگاه استارتاپ های برجسته

ده‌ها استارتاپ نوپا و پیشرو در بخش ویژه‌ای که امسال به تازگی برای آنها در نظر گرفته شده حضور دارند و آماده‌ی معرفی مجموعه خود به بازدیدکنندگان هستند. (شما هم شرکت کنید)

نمایشگاه پوستر زندگی دیجیتال

در این دوره از جشنواره وب و موبایل ایران مسابقه طراحی پوستر با موضوع زندگی دیجیتال در حال برگزاری است و آثار برگزیده در این مسابقه برای دید عموم به نمایش گذاشته خواهد شد.

اختتامیه رویداد کارزار

رویداد کارزار با بیش از ۸۰۰ شرکت کننده، بزرگترین مسابقه‌ی بین استارتاپ‌های ایرانی محسوب می‌شود و مراسم انتخاب برنده و اهدای ۱۵۰ میلیون جایزه ویژه در اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.

حضور فعالان حوزه وب و موبایل ایران

بیش از ۱۰۰۰ نفر از فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران در این رویداد حضور دارند و مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران بهترین رویداد برای آشنایی و شبکه سازی با افراد متخصص اکوسیستم است.

اگر هنوز برای شرکت در اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران بلیت تهیه نکرده‌اید تا تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه می توانید با استفاده از کدتخفیف: iwmf96 بلیت مراسم اختتامیه را با ۳۵% تخفیف ویژه خریداری نمایید.

برای تهیه بلیت به وبسایت ایوند مراجعه کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *