برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به صورت الکترونیکی

تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران برای اولین‌بار به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، بهناز آریا، رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری الکترونیکی انتخابات هیات مدیره سازمان در پنجمین دوره آن، قطعا همچون دوره‌های پیشین بر شفافیت محض استوار است.

آریا با تاکید بر اینکه برگزاری الکترونیکی انتخابات نیازمند همراهی صنف است، ادامه داد: آینده برگزاری انتخابات در سراسر جهان,  همچون سایر فرایندها به سمت الکترونیکی شدن پیش رفته است. بنابراین نیاز است تلاش کنیم تا انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای هم در این مسیر حرکت کند که بدون شک انجام آن، همراهی کل صنف را می‌طلبد. او در این رابطه گفت: نگاهی که تاکنون به برگزاری الکترونیکی انتخابات در کشورمان وجود داشته نگاهی منتقدانه بوده اما سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به‌عنوان خانه صنفی پیشرو در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تلاش می‌کند تا بتواند برای اولین‌بار یک انتخابات کاملا شفاف را مبتنی بر اصول دموکراسی  و با ابزارهای فناوری برگزار کند.


رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران ادامه داد: برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی دستاوردها و چالش‌های خودش را دارد اما مکانیزم‌های امنیتی لازم برای سنجش صحت و سقم نتایج انتخابات الکترونیکی سازمان پیش‌بینی شده است و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. آریا درخصوص برگزاری این دوره انتخابات سازمان گفت: برگزاری الکترونیکی انتخابات سازمان در پنجمین دوره تنها یک آغاز است تا در رویدادهای انتخابی بعدی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به بستر و بلوغ مناسب برسیم.

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران امسال در شاخه‌های شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، مشاوران و همچنین بازرس، روز پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه جاری در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران و به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

به منظور مشاهده اسامی نامزدهای این دوره به این لینک مراجعه نمایید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *