رونمایی از کیف‌پول همراه پاسارگاد «کیپاد» در مشهد

تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶

کیپاد یا کیف پول همراه پاسارگاد در مشهد افتتاح شد.

به گزارش راه‌پرداخت، مراسم افتتاح کیف پول همراه پاسارگاد در سالن شورای شهر مشهد و با حضور چهره‌های مختلف برگزار شد. از ده روز پیش مردم مشهد قادر به استفاده از کیپاد در پرداخت‌های خرد خود شده‌اند و دیروز به‌صورت رسمی این پروژه افتتاح شد. برای این‌که مردم مشهد بتوانند از فناوری NFC در پرداخت‌های خرد خود استفاده کنند، بانک پاسارگاد، فناپ، فناپ پرداخت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، شهرداری مشهد و ایرانسل با هم همکاری کردند. پیش از این در قزوین به‌صورت پایلوت این طرح پیاده‌سازی شده بود و حالا در مشهد که یکی از بزرگ‌ترین شهرهای ایران است شاهد شروع این حرکت هستیم.

از جمله چهره‌های دولتی حاضر در مراسم افتتاح فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد، براری معاون امور دولت، مجلس و استان‌ها و مدیرانی از وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران بودند. همچنین مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و معاونان و مدیران این بانک و شرکت‌های فناپ در این رویداد حضور داشتند. محمد فرجود، معاون فناوری اطلاعات شهرداری تهران، دکتر کرمانشاه معاون سابق فناوری‌های نوین بانک مرکزی، باقر صمدی، قائم‌مقام ایرانسل از جمله چهره‌های حاضر در این رویداد بودند.


درباره کیپاد

کیف پول همراه پاسارگاد مبتنی بر فناوری ارتباط نزدیک (NFC) بر روی تلفن همراه با نام تجاری «کیپاد» برای اولین بار در کشور، توسط بانک پاسارگاد، به‌منظور انجام پرداخت آسان، سریع و امن، طراحی و پیاده‌سازی شده است. این پروژه در شبکه حمل‌ونقل عمومی و فروشگاه‌های منتخب شهر مشهد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات به وبسایت کیپاد مراجعه نمایید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *