اسنپ‌فود به‌جای زودفود فعالیت خود را آغاز کرد

تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۶

با بوجود آمدن اسنپ‌فود نام زودفود برای همیشه از بین رفت. همانطور که می‌دانید اسنپ، زودفود، بامیلو، پین‌تاپین و اسکانو متعلق به هلدینگ گروه اینترنت ایران هستند. حال باید منتظر ماند و دید بعد از اسنپ، اسنپ‌باکس و زودفود آیا بامیلو، پین‌تاپین و اسکانو هم به اکوسیستم اسنپ اضافه خواهند شد. به گزارش شنبه‌مگ گروه اینترنت ایران در حال شکل دادن یک اکوسیستم است. براین اساس نام زودفود به اسنپ‌فود تغییر پیدا کرد.

وب‌سایت رسمی زودفود بعد از این اتفاق در توضیحاتی اعلام کرده است: شرکت‌های اسنپ و زودفود از چندین سال پیش در کنار هم و در قالب یک مجموعه منسجم به فعالیت پرداخته و هردو از پیشروترین ارایه‌دهندگان خدمات آنلاین در ایران بوده‌اند. زودفود از امروز تصمیم گرفته است تا در راستای ایجاد هم‌افزایی در زمینه ارایه خدمات بهتر به کاربران هر دو اپلیکیشن با انتخاب نام اسنپ‌فود به کار خود ادامه دهد.

یکپارچه‌سازی و تشکیل اکوسیستم در کمپانی‌های بزرگ جهان پیشتر نیز اتفاق افتاده است و هم اکنون نیز در حال شکل‌گیری است. سعید لطفی بنیانگذار زودفود چندی پیش به هفته‌نامه شنبه گفته بود در سال ۹۶ فروش‌شان به بیش از ۱۰هزار غذا در روز رسیده است.  هزینه جاری ماهانه‌شان تا ۲میلیارد تومان است و گردش مالی ۵۰میلیارد تومانی دارند و زودفود در حال حاضر تا ۵۰میلیون دلار ارزش دارد.


درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *