پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از ۱۰ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود

تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (ایران الکامپ) که قرار است در تیرماه برگزار شود، از دهم اردیبهشت ماه آغاز می گردد.

به گزارش خبرنگار مهر، برخلاف سال‌های گذشته که نمایشگاه الکامپ تهران در پاییز برگزار می‌شد، امسال سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، این نمایشگاه را در فصل تابستان برگزار خواهد کرد.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۳۰ تیرماه تا ۲ مردادماه برگزار خواهد شد و براین اساس پیش ثبت‌نام شرکت در این نمایشگاه از دهم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می‌شود.


مطابق با اعلام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای روند ثبت نام مانند روال دو سال گذشته است و سه مرحله پیش ثبت‌نام، ثبت‌نام نهایی و جانمایی برای حضور شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات در این نمایشگاه درنظر گرفته شده است.

براین اساس متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش ثبت‌نام کنند در اولویت ثبت‌نام قرار خواهند گرفت. این مرحله اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به‌عنوان برگزارکننده قرار می‌دهد و معیارها و سطح خواسته‌های شرکت‌کنندگان را برای این سازمان روشن می‌سازد. از این رو، سازمان نصر از فعالان این بخش خواسته تا در مهلت تعیین شده برای پیش ثبت نام نمایشگاه اقدام کنند تا با اتکا به این اطلاعات بتوان برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه‌ریزی کرد.

متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت ماه می‌توانند، از طریق وب‌سایت الکامپ اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *