ماه: بهمن ۱۳۹۲

فراخوان شرکت در نمایشگاه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

نمایشگاه فن‌آوری اطلاعات و رسانه­های دیجیتال، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه­های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

خواندن ادامه‌ی خبر

عیار اعتبار سایت، الکسا یا گوگل؟

صاحبان سایت‌های زیادی هستند که این روزها به دنبال رنک الکسای کمترند. هزینه‌های میلیونی برای آن می‌کنند و برای مقایسه سایت خود با دیگران، نمی‌دانند به رنکینگ گوگل انکا کنند یا سایت الکسا. در این گزارش مقایسه این دو رنکینگ را بخوانید.

خواندن ادامه‌ی خبر

سخنرانان کنفرانس وب و موبایل ایران اعلام شدند

 امسال همزمان با اختتامیه جشنواره های وب و نرم افزار های موبایل، کانون کارآفرینی ایران در صدد برگزاری کنفرانس ۲ روزه ای در حول محور های مختلف از جمله٬ اکوسیستم نرم افزارهای موبایل، درآمد زایی از طریق اپلیکیشن ها، تجارت الکترونیک و اکوسیستم کارآفرینی می باشد.

خواندن ادامه‌ی خبر

مصوبات جدید کمیته فیلترینگ

به گفته وزیر ارتباطات در نشست اخیر کارگروه فیلترینگ رویکرد و سیاست دولت جدید، به اطلاع اعضای کارگروه رسید و توافق شد که تنها سایت‌های غیر اخلاقی محدود شود و سایت‌هایی که مورد نیاز مردم برای افزایش آگاهی است، دچار مشکل نشوند.

خواندن ادامه‌ی خبر

همکاری نزدیک برنامه برخط و جشنواره وب ایران

برنامه برخط به جمع حامیان رسانه‌ای جشنواره وب ایران پیوست. برنامه برخط در روزهای فرد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه هفت ( شبکه آموزش)  به تهیه کنندگی مجید یوسفی و اجرای امیر شهاب شاهمیری و سردبیری سعید نوری آزاد بصورت زنده پخش میشود.


خواندن ادامه‌ی خبر
یک گزارش آماری از اپلیکیشن‌های موبایل در ایران

یک گزارش آماری از اپلیکیشن‌های موبایل در ایران

 

به گزارش خبرگزاری مهر، 10 درصد پهنای باند کل کشور در اختیار نرم‌افزارهای موبایل قرار گرفته است و بیش از یک‌و نیم میلیون ایرانی کاربر دائمی برنامه‌های رایگانی همچون وی‌چت، وایبر و اینستاگرام هستند.
خواندن ادامه‌ی خبر

مراسم Unveiled در CES 2014

 برنامه CES Unveiled 2014 در تاریخ ۵ ژانویه، دو روز پیش از آغاز رسمی نمایشگاه CES برگزار شد. در این برنامه محصولات جدیدی به علاقمندان معرفی شدند. حسین سهندرام با شرکت در این رویداد، گزارشی را برای برنامه صفرویک تهیه کرده است.

خواندن ادامه‌ی خبر