ماه: آذر ۱۳۹۲

ارشاد یا تجارت

چند وقتی است که برخی از کارآفرینان فضای مجازی با مشکلاتی در خصوص کسب مجوز های لازم برای ادامه فعالیت خود مواجه شده اند. اینکه از وزارت فرهنگ و ارشاد باید مجوز داشت یا از وزارت صنعت و معدن و تجارت٬ سوالی است که خیلی ها این روزها از خود میپرسند.

خواندن ادامه‌ی خبر

گفتگو با ایراندخت احمدی، بنیان‌گذار استارتاپ نیک پاک

انتخاب برشی از بازار و تمرکز بر آن، بخصوص اگر کسی پیش از شما به آن وارد نشده باشد، برتری خوبی را به شما و کسب و کارتان خواهد داد. بر این اساس، خواندن مصاحبه خوشفکری با بنیان‌گذار استارتاپ نیک پاک خالی از لطف نیست.

خواندن ادامه‌ی خبر

همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا

اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا (Responsive Web Design) به منظور معرفی جدیدترین تکنیک‌ها و ابزارهای مورد استفاده در طراحی های ریسپانسیو، روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۲ در تهران برگزار می‌شود.

خواندن ادامه‌ی خبر

همایش‌ها در ایران

برگزاری همایش در ایران به صورت مستقل و اندک حمایت ها بسیار سخت و دشوار هست و اگر هزینه ای دریافت میشه صرفا برای پوشش هزینه های برگزاری هست، هزینه سالن، هزینه پذیرایی، هزینه بسته هایی که به شرکت کنندگان اهدا میشه و احیانا اگر سخنران خارجی دعوت کنند.

خواندن ادامه‌ی خبر

درآمد میلیونی سایت‌های همسریابی

آی‌تی‌من: «سایت‌هایی همسریابی در ایران مشتری‌های خاص خودشان را دارند. سایت‌هایی که البته تکلیف‌شان حتی با خودشان هم معلوم نیست. هرچند که عمده آنها ظاهرا از یک فرمول برای همسرگزینی و همسریابی استفاده می‌کنند.»

خواندن ادامه‌ی خبر