ماه: تیر ۱۳۹۲

سایت صنعت یکساله شد

 

سایت صنعت فعالیت خود را از تیرماه سال پیش شروع کرده است در کمتر از یکسال توانسته است رشد بسیاری خوبی را از نظر تعداد بازدید و محبوبیت بین مخاطبان علاقه مندان دنیای علم و فناوری، تجربه کند. این سایت٬ اطلاعات و دانستنیهای جهان صنعت را به همراه آخرین اخبار و رویدادها در زمینه های مختلف صنعت ارائه می نماید. 

 

خواندن ادامه‌ی خبر

دومین همایش روز رسانه‌های اجتماعی فردا برگزار می‌شود

دومین همایش روز رسانه‌های اجتماعی با رویکرد «رسانه‌های اجتماعی در سازمان» همزمان با روز جهانی رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان با حضور اساتید، کارشناسان و فعالان رسانه‌های اجتماعی فردا یک شنبه ۹ تیرماه جاری در تالار ایوان شمس تهران برگزار می‌شود.

خواندن ادامه‌ی خبر

مقالات برتر دومین همایش روز رسانه‌های اجتماعی معرفی شدند

دکتر حسین امامی، دبیرعلمی دومین همایش روز رسانه‌های اجتماعی مقالات برتر این همایش را معرفی کردند. به گزارش دبیرخانه این همایش، وی با بیان اینکه ٣٠ مقاله کامل به دبیرخانه همایش ارسال شد که از این تعداد ١۵ مقاله مرتبط با محورهای همایش پذیرفته شد، اظهار داشت: از میان این ١۵ مقاله سه مقاله زیر به عنوان مقاله برتر برگزیده شدند که در روز همایش مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

خواندن ادامه‌ی خبر

ایمان داوودیان چهره وب خرداد ۹۲

ایمان داوودیان از جوانان فعالی در زمینه اینترنت در ایران به شمار می آید. کسی به همراه دیگر دوستان خود در دانشگاه صنعتی بیرجند موفق شد رویداد استارتاپ ویکند را پس از چند دوره برگزاری در تهران٬ برای اولین به یکی از شهر های ایران ببرد. شهر بیرجند با حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در اردیبهشت ماه شاهد برگزاری رویداد استارتاپ ویکند بیرجمند بود

خواندن ادامه‌ی خبر

گفتگو با مدیرعامل شرکت آرمیتیس، از بنیانگذاران لوکوپوک

لوکوپوک، محصولی از شرکت نرم نگاران آرمیتیس، یک درگاه  تجاری — تبلیغاتی اینترنتی است. این شرکت پس از سال ها فعالیت، اکنون در مسیر رشد قرار دارد و لوکوپوک، جایگاه خوبی را در میان کاربران و مخاطبان هدف خود پیدا کرده است.

خواندن ادامه‌ی خبر

برخورد با متخلفان درحوزه میزبانی وب

کمیسیون فضای مجازی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از اجرای طرح ساماندهی فعالیت در حوزه میزبانی وب خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، براساس این طرح، شرکت‌های عرضه خدمات میزبانی وب، تنها یک ماه فرصت دارند برای عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اقدام کنند.

خواندن ادامه‌ی خبر

فروشگاه سازهای اینترنتی فارسی

آچار فرانسه – فروشگاه های اینترنتی از ابزارهای توسعه تجارت الکترونیک هستند. این سیستم های اتوماتیک تولید فروشگاه، خصوصا برای کسانی که آشنائی کمی با اینترنت دارند و از طرفی صاحب یک کسب و کار هستند و از طرفی امکان هزینه زیاد ندارند، یک امکان خوب است.

خواندن ادامه‌ی خبر

گفتگو با بنیانگذاران استارتاپ پونیشا

پونیشا استارتاپی تحت وب است که در طول فعالیت خود به عنوان یک کسب و کار نوپا، توانسته است توجه زیادی را به خود جلب نماید و در مسیر رشد و رسیدن به موفقیت گام بردارد. یکی از دلایلی که در این راه به پونیشا کمک کرد، ورود سریع به یک بازار دست نخورده با عنوان «نیروی کار مجازی و برون سپاری کار به صورت آنلاین» در وب فارسی و ایران بود.

خواندن ادامه‌ی خبر

استارتاپی که می خواهد روش کادو خریدن شما را به کلی زیرورو کند

کادوچی استارتاپی است تحت وب که چند ماهی بیشتر از آغاز بکار آن نمی گذرد. هدف این استارتاپ آسانتر و بهتر کردن تجربه خرید کادو است. وب سایت این کسب و کار نوپا به شما امکان جستجو در میان ده ها کادو، کارت پستال و حتی کیک! برای مناسبت ها و افراد مختلف می دهد. 

خواندن ادامه‌ی خبر