ماه: خرداد ۱۳۹۲

تابستان و همایش های پیش رو

هنوز یک ماه به پایان فصل بهار مانده است که خبر های خوبی از همایش ها و برنامه های مرتبط با وب و اینترنت در فضای مجازی شنیده میشود٬ از برگزاری چهارمین استارتاپ ویکند تهران٬ تا همایش استاندارد های وب٬ طراحی کاربردی و مراسم روز جهانی رسانه های اجتماعی 

خواندن ادامه‌ی خبر

کاریا، مدرسه کسب و کار های نوپا

یکی از مشکلاتی که همیشه بنیانگذاران استارتاپ ها با آن دسته و پنجه نرم می کنند، آموزش است. کارآفرین همواره در حال یادگیری است چرا که در دنیایی دست به نوآوری می زند که هر روز دستخوش تغییرات فراوان است.

خواندن ادامه‌ی خبر

آیپالس ۲۴: گپی با شایان شلیله در مورد جشنواره وب، استارت‌آپ ویکند و کارآفرین

شایان شلیله را همه می‌شناسیم فردی که کارهای جالبی را برای وب فارسی انجام داده است. جشنواره وب ایران و سایت وبنا تنها بخش کوچکی از کارهای شایان است. البته شایان هم مانند همه افراد پرتلاش و شناخته شده پر حاشیه است هر چند که در سالهای اخیر سعی کرده کمتر وارد حاشیه شود. 

خواندن ادامه‌ی خبر

دوره پنجم استارتاپ ویکند تهران برگزار میشود

وبنا – پنجمین رویداد استارتاپ ویکند تهران در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ مرداد ماه برگزار خواهد شد. استارتاپ ویکند که یک رویداد جهانی برای ترویج فرهنگ کارآفرینی است که دروه چهارم آن ۱۱ اردیبهشت در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد.

خواندن ادامه‌ی خبر

تغییراتی در معیارهای داوری استارتاپ ویکند

استارتاپ ویکند از سال ۲۰۱۰ تا امروز بیش از ۱۰۰۰ بار در شهر های بزرگ و کوچک سرتا سر دنیا برگزار شده است. با اینکه روند برگزاری این رویداد از ۳ سال پیش تا الان خیلی پخته تر شده، ولی دفتر مرکزی این رویداد همچنان جایی برای پیشرفت احساس میکند.

خواندن ادامه‌ی خبر